Skocz do zawartości

Obudowa zapięcia pasa i ledowe światła z tylu słabo świecą


M777

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie kwestie dotyczące F20, 2013 r.


1. Czy dostanę gdzieś obudowę zapięcia pasa przedniego pasażerskiego (u mnie odpadł bo pękł)

2. Na pewno spotykaliście się z problemem słabo świecącej diody led na tylnych światłach - otóż z lewej swieci mocno zaś na prawym świetle jakby bez blasku. Czy to można zregenerować czy kupić nowa lampę ?


Załączam zdjęcia do opisywanych spraw. Dzięki za pomoc.


7048-AAAB-8-DAC-460-D-8-DC7-1676-D887-E2-F7.jpg 9726-DBDE-6-CE8-4-C84-9-BA4-3-A607-A78686-A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowę klamry pasa poszukaj na alledrogo :wink:

Może to potrwać chwilę, bo w tym momencie są dwie, ale do kanapy. Najlepiej zapytaj sprzedawców, bo nie każdy wszystko wystawia.

BTW, auto nie jest po wypadku? Lampy są z jednego rocznika?

 

Dzięki będę szukać


Ten sam rocznik, oryginały, w necie jest kilka wątków ale bez rozwiązania np. https://www.bmw-sg.com/forums/threads/how-to-change-the-led-tail-light-for-f20.83319/


Czy tzw. Regeneracja modułu ledowego może pomoc ? Często obserwuje auta, w tym BMW z przepalonym modułem ledowym, czy można ratować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś w ASO? Czasem takie elementy kosztują grosze.


Co do lamp, nie wiem czy się da, ale ja bym je wyjął i luzem próbował podłączyć odwrotnie, wtedy przynamniej będziesz wiedział, czy problem lampy czy gdzieś indziej. Czasem spadki napięcia są na kablach jak są uszkodzone lub ich styki po dostaniu wilgoci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Właśnie nabyłem f20, dokładnie tak samo świecą, czyli prawa slabiej.... widziałem już też na drodze kilka f20 z tym samym problemem. Na szybko co znalazłem, to albo zakup nowej łapmy, albo regeneracja za 250pln.

Będę zgłębiał temat, bo skoro ktoś to naprawia to pewnie da radę to zrobić we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.