Skocz do zawartości

Wymiana reflektorów USA na EU


klumpus

Rekomendowane odpowiedzi

6

Na początek przepraszam że piszę tutaj bo temat dotyczy F07 ale w tamtym dziale pytałem i straszna cisza w eterze.

Moje autko przyjechało z USA bez reflektorów.

Po VIN C210007 znalazłem S522 i S524 czyli xenony skrętne.

Kupilem takie reflektory w wersji EU (D1S,H7,LED o nr 7199614-08 i 7199613-08).

jeden reflektor miał moduł TMS 7269494, a drugi nie miał wcale. Kupilem moduł TMS do skrętnych AHL nr 7316217 taki jest w realoem.com dla mojego auta i ogólnie dla aut ze skrętnymi bi-xenonami.

1.czy moduły w obu reflektorach muszą byc jednakowe?

2.dlaczego w żadnym reflektorze nie halogen (żarówka H7 nie świeci), albo kiedy on powinien dzialać bo sprawdzałem tylko na postoju bez krecenia kierownicą?

3.czy za doświetlanie (skręt) odpowiada Xenon czy H7?

4.czy trzeba jakoś te reflektory zaadoptować do auta ale nie mam pojęcia jak. Jeśłi to nie jakieś mission imposible to prosba o podpowiedź jak to zrobić .

Mam interfejs E-net oraz oprogramowanie ista d, E-sys 3.28..., oraz inpę, ale nie wiem czy to pomoże mi ogarnąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszyc cos tam ruszyło bo xenon świaeci jako światła mijania i przełacza się na drogowe

nie dziala tylko H7 (nie wiem do czego służy ta żarówka) no i nie wiem czy doświetlanie dziala bo nie kręciłem kierownicą.:-(

H7 służy do doświetlania zakrętów. Bez kręcenia nie sprawdzisz. Masz kierownicę?:)

Chociaż podejrzewam, że w ISTA da się wymusić uruchomienie nawet na prostych kołach.

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jesli chodzi o nowsze BMKi to jestem kompletnym lamerem. Maiłem e38 i to była naprawdę super maszyna ale technologia jednak zupełnie inna.

czyli tak jak myślałem H7 doświetlanie zakrętów. Kierownica jest ale nie wpadłem na to żeby nią kręcić, jak auto ma podłączone, ale nie zamocowane reflektory i stoi na kobyłkach bez zderzaka.

Jutro sprawdze czy przypadkiem nie zadziała od strzała. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.