Skocz do zawartości

Logo M340d_główny wyświetlacz


Darulo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Dziwny przypadek, to powinno być standardowe i chyba z poziomu menu nie jesteś w stanie tego dodać/usunąć.


Wpisz w Google "M Logo Coding In Default Instrument Cluster Tutorial ale to zabawa w kodowanie bimmcoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wspomniałeś „ dodać/usunąć „ z poziomu menu … być może ale jak dotąd nie natrafiłem na to. Mógłbyś mnie ewentualnie pokierować w tym temacie ? Chodzi rzecz jasna o standardowe menu.

Według mnie, nie jesteś w stanie dodać/usunąć tego napisu M z modelem auta w sposób standardowy, wydaje mi się że zwykły użytkownik nie może tego zmodyfikować (przynajmniej ja u siebie nie widziałem takiej opcji).


Nie znam pochodzenia Twojego auta, jesteś pierwszym właścicielem? takie wyjechało z salonu? może ktoś Ci to wyłączył?

Rzuć okiem na poniższy film:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem drugim właścicielem, auto kupione z dystrybucji szwajcarskiej i tu użytkowane. Zainstalowana wersja 07/2020.25 - pytanie czy jest nowsza … i czy chodzi tu o Remote Software Upgrade które można zaktualizować bezpośrednio w aucie dzięki za podesłanie filmu, jak widać na nim można fajnie dostosować do siebie kilka rzeczy. Natomiast pytanie gdzie i kto może to zrobić ?


Jeszcze raz dzięki chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o Remote Software Upgrade. Był taki wątek na jakimś niemieckim forum chyba - z tego co pamiętam to po aktualizacji softu pojawiało się logo. Wydaje mi się, że masz zainstalowany ten nowszy(nie najnowszy, ale ja mam ten sam jak Twój i mam logo). Dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.