Skocz do zawartości

E30 318 Kombi, problemy przy odpalaniu ciepłego silnika


Chopek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z samochodem, mianowicie gdy go rano odpalam to wszystko jest pieknie, jedzie jak trzeba, ma moc, po rozgrzaniu silnika gdy go zgasze i włącze np. za 10minut znowu to nie chce wejść na obroty, nie ma mocy, musze przejechać 100metrów tak jakby na zdławionym silniku na obrotach 1200-2200 (nawet jak pedał w podłodze) i nagle szarpnie i leci ostro przed siebie, odzyskuje moc spowrotem i potem jest juz ok dopóki nie zgasze silnika...

czego to może być przyczyna?

wymieniłem filtr powietrza, filtr oleju i zalałem nowy ojej z rzeczy które mogą mieć z tym coś wspolnego. miałem dziure w rurze od powietrza i mechanik powiedział, że to może być przez nią bo dostaje dzikie powietrze, ale zalepiłem ją dobrze i jest dalej to samo :(((

Ja sie nie znam, ale wydaje mi sie ze go zalewa za duża ilosć paliwa i dlatego tak jest :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

JA też tak miałem to była masakra dopiero od 2500 obr

samochód idzie jak trzeba a jak miał 1800 obr to szarpał i chodził tak jak by nie pracowały wszystkie świece mchanicy polecali wymiane chyba wszystkiego za wyjątkiem silnika

Ale wziołem przeczyściłem silniczek krokowy i przepływke bo się przycinała, Ale wymieniłem przewody wysokiego napięcia ćwiece na NGK, kopółke i palec.

i to pomogło w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.