Skocz do zawartości

Czy Wasze światła mijania led też rażą kierowców w nocy?


Maldini80

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Widziałem ze dużo było dyskusji o światłach laserowych oraz o opcji asystenta świateł drogowych. Jednak chciałbym zapytać osoby, które maja na wyposażeniu w swoim bmw G20 normalne standardowe światła ledy i bez opcji asystenta. Czy w nocy na wąskich drogach i przy włączonej opcji świateł Auto (co powoduje przecież normalne włączenie świateł mijania) tez kierowcy dają Wam znać ze ich razicie? Niestety mam tak cały czas na drodze i już kilka osób mnie zatrzymało ze jadę na długich. Oczywiście to jest nie prawda, bo sprawdziłem i długie świecą jeszcze mocniej! Myślałem jeszcze ze może coś jest w kwestii wysokości świateł, ale nie ma żadnego pokrętła czy ustawienia, które koryguje wysokość. Czy ktoś ma podobny problem? Będę mega wdzięczny za głosy i pomoc. Auto mam odebrane świeże z salonu od 3 tygodni.

Edytowane przez Maldini80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zatrzymał samochód przede mną na drodze i wysiadł i podszedł do mnie , zupełnie w dobrej wierze ale był pewny ze na długich jadę. Btw a jak je mam wyregulować ?


Jeśli chodzi o spalanie to w mieście ok 10 ale na trasie do Włoch teraz spaliłem 6,2 jadąc przepisowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Odebrałem dzisiaj swoje G21 z serwisu po montażu haka. Przy okazji powiedziałem by sprawdzili światła, bo kierowcy z naprzeciwka mrugają, że ich oślepiają światła mijania. Faktycznie wyszło "nieznacznie za wysoko" i wyregulowali na maszynie. Podczas jazdy widać różnicę, więc jak ktoś ma wątpliwości to warto się wybrać do ASO sprawdzić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.