Skocz do zawartości

Restartujący panel klimatyzacji


PawloVeli89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, mam pytanie odnośnie panelu klimatyzacji w E38 95r a mianowicie chodzi oto że podczas jazdy włącza się i wyłancza samoczynnie pokazując różne temperatury, przeważnie 32 stopni, gdy próbowałem pokrętłem wyłączyć go całkowicie na chwilę się udaje ale za chwilę ponownie się włącza z maksymalną temperaturą, wiecie może jak temu zaradzić? Czy jest jakiś sposób aby ustawić stałą temperature bez wyłączania się?
E46 Cabrio 325 ci NL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest w tym panelu trochę elektroniki, co dokładnie siadło trudno powiedzieć, możesz sprawdzić z tyłu kostkę z zasilaniem, skoro gaśnie cały panel, może tam jest problem z połączeniem. Poszukaj drugiego i wymień go, naprawianie nie ma chyba sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu rozkodować bo to nie jest radio org od nowości, powinien być przed lift manualny a jest po lift z podwójnym wyświetlaczem, nigdzie nie mogę znalesc takiego, jest mnóstwo na olx, allegro ale z wyświetlaczem po środku. Chodzi mi głównie oto czy można zamontować ten z środkowym wyświetlaczem, czy będą pasować kostki z tyłu do podłączenia...
E46 Cabrio 325 ci NL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam automatyczny i chce zmienić też na automatyczny polift czyli nie będzie problemu ale martwi mnie fakt że w moim z tyłu jest 6 wtyczek, 2 duże pionowe i 4 małe kwadratowe a w tym poliftowym są 2 duże i 2 małe... Pytanie co zrobić z pozostałymi i jak to w ogóle podłączyć?
E46 Cabrio 325 ci NL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i chce się dobrze zorientować zanim kupię z olx lub z allegro żeby puzniej nie było lipy... Od kilku tygodni sprawdzam, dowiaduje się i wiem tyle że mój jest oryginalny automatyczny i polift wejdzie ale podłączenie jest nieco inne, mianowicie mój ma 6 kostek z tyłu a polift 4
E46 Cabrio 325 ci NL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.