Skocz do zawartości

E91 CIC 2009


lukas1122

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Można przez winkfp, ale musisz mieć ICOM, bo uwalisz CIC. W tej wersji oprogramowania co masz nie zadziała upgrade map przez USB, ani odczytanie kodu FSC przez USB, ani Polski. Podnieś soft do nowszego i wszystko pójdzie. Żeby był polski czasami trzeba też podnieść soft w liczniku (KOMBI), przynajmniej u mnie tak było. Auto też mam z 04/2009 z oryginalnym CIC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze

Do tego klocka to sam sobie mozesz wgrac. Razem z Polskim z plyty CD. Mapy ostatnia wersja jest na 2019 i wiecej nie będzie

Tu masz link z onstrukcja jak wgrac Polski. Polecam Yaza.

https://chomikuj.pl/dafit906/Navigacja+MK4+SOFT


Link do map HIGH DVD2, bo tu jest mapa Polski jest tu

http://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/BMW+HIGH+2019/DVD2+-+NA+DVD*2bR+%28USUNI*c4*98TA+PO*c5*81OWA+POI%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w CIC z e60 koniec 2009, tylko podmieniłem jeden język na polski i już był, nie słyszałem żeby aktualizacja CIC była potrzebna - do języka polskiego.


Podmianę języka w VIN ogarnie ci pewnie nie jedna osoba z forum i zajmie to 5 minut, aktualizacja to już gruby temat, ICOM, Prostownik itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Smiehoo wszystko zalezy z jakim jest firmwarem. Pierwsze wersje chyba do 2010, ktore nie mialy mozliwosci updatu map przez USB tylko przez DVD nie mialy jeszcze polskiego. Na 100% z daty produkcji 04/09 nie mial polskiego. Tylko wtedy trzeba aktualizowac ICOMem., Aby miec PL.

Kolega napisal jakie ma umiejetnosci, wiec nie podejrzewam, zeby mial kabelek. Bez tego zdalnIe nie zadziala. Najlepiej będzie, jak uda sie do kogoś, kto mu to zrobi.

W przypadku 2012 samo kodowanie wystarczy, takze nie daj sie naciagnac na grube płacenie, typu 200zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.