Skocz do zawartości

Kupiłem 5 GT 550i w USA


klumpus

Rekomendowane odpowiedzi

6

Przepraszam że piszę w dziale F10/F11 ale mam wrażenie że w F07 niewiele się dzieje a w sumie 5-tka to 5-tka:-)

ale do brzegu

Kupiłem F07 2011 550i pod wpływem emocji i teraz wiem że jestem w czarnej...., bo nic nie wiem o tym modelu.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i dobre rady. Muszę zebrac jak najwięcej informacji zanim auto przypłynie z Californii.

Gdyby ktoś chciał coś podpowiedzieć a potrzebował VIN to podaję WBASN4C50BC210007.

link do aukcji https://en.bidfax.info/bmw/550/9550979-bmw-550-gt-2011-charcoal-44l-8-vin-wbasn4c50bc210007.html

Z góry dziękuję za wszelką pomoc w pozyskaniu informacji.kilka pytań:

1.Czy lampy przednie xenon skrętny są zamienne USA na EU?

2. czy lampy tylne w błotnikach są zamienne USA na EU?

3. wiem że silnik n63 jest chyba jednym z bardziej awaryjnych więc jaki pakiet startowy? tu jest juz wersja N63B44TU czyli po pierwszych poprawkach

4. czy reflektory przednie przed i po lift da się założyc zamiennie?

5. co z przednim zderzakiem przed i po lift?

z góry dziekuję za jakiekolwiek info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

1. Tak są zamienne ale pewnie będą całe patrząc na uszkodzenia. Trzeba tylko przekodować.

2. Lampy tył są zamienne ale dajesz na przeróbkę koloru i wszystko jest ok.

3. Tu potrzebny ogarnięty mechanik który zajmuje się tymi silnikami. Mimo że to TU to i tak są wadliwe ale w stanach była akcja serwisowa na te motory więc duża szansa że jest po akcji. Do sprawdzenia.

4. W f10 były w F07 nie wiem pewnie tak.

5. Też powinny pasować.

Wygląda dobrze ale ma status undercarrige a tu ciężko wydedykować co jest uszkodzone od spodu. Może tylko połamane osłony a może spód silnika jest walniety. Przypłynie będzięsz wiedział jak wjedzie na podnośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.