Skocz do zawartości

BMW F10 kierownica M Performance - modyfikacja


rendemon

Rekomendowane odpowiedzi

fabrycznych poduszek w ogóle nie powinno się obszywać bo to tylko zagraża życiu i zdrowiu.

Odnośnie kierownic "pierwsza klasa" to tutaj masz je-bitny przykład jak kierownica nie powinna wyglądać po obszyciu skórą: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=241982&start=480#p2791792

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem swoja kierownicę w tej firmie maximonia to też chciałem obszyć poduszkę powietrzna na kierownicy, ale właśnie mi to odradzili bo tak jak piszesz obszywanie poduszek powietrznych nie jest bezpieczne. Większość tapicerów co robi obszywa kierownice, nic na ten temat nie mówi obszywają poduszki i biorą za to pieniążki. Także duży plus dla nich za uczciwe podejście do sprawy bezpieczeństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taj jak piszesz poduszek nie powinno się obszywać, to robią tylko albo idi..ci, albo kamikaze ;) Gdzieś na forum czytałem jak jeden kolo od e60 się chwalił obszytą poduszką na kierze i jeszcze zachwalał, że to bezpieczne bo mu tapicer nożykiem ponacinał :duh: jak mu to w pape wystrzeli i straci gałe to ciekawe czy pozwie tapicera czy będzie dalej zachwal obszywanie poduszek :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Te f30 jak są trochę grubsze to lepiej leżą w rękach. Sam się właśnie zastanawiałem dlaczego w F30 zaczęli robić takie cienkie kierownice mpakiety. Jak robiłem swoją (F10 polifcie taka sama jak od f30) też właśnie poprosiłem o jej pogrubienie i teraz jest znacznie fajniejsza w trzymaniu (jak by co to na faceta mam ręce średniej wielkości;) Teraz jest grubością jak mpakiet f10 z przed liftu lub mpakiet e90. Poza tym ta kierownica na zdjęciu bardzo ładnie obszyta, jak oryginał. To wersja z ogrzewaniem ? Kto i gdzie to obszywał ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych modelach często skrzypią plastiki bo się luzują śrubki na wszystkich łączeniach, jak się rozbierze i wszystko ponownie porządnie skręci to przestaje skrzypieć.

Swoją drogą ta firma maximonia znana i często polecana na forum, ale i nie bez powodu bo robią naprawdę porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.