Skocz do zawartości

BMW e91 m47 problem(wtryski?kompresja ?)


ralkyi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie pacjent e91 m47 163km 2005’ z Dpf.. Najlepiej napisze co się działo od początku z samochodem. Kupiłem go z lejąca odma.. po wymianie okazało się ze leje sie praktycznie z wszystkiego, pęknięta miska(gwint) pokrywa zaworów, odma, podstawa filtra, zostało to wszystko uszczelnione.. przy okazji wyjęto wtryski i były dawane do sprawdzenia. Nie wykazały żadnej nieprawidłowości.. minął miesiąc pewnego pięknego dnia przegoniłem bunie ostro na 2,3,4 biegach kilka razy.. staje pod domem a tu trzęsie buda.. sprawdziłem korekcje wtrysków bimmer tools, a tam na postoju 3 wtrysk+ 1,5, gdzie wcześniej korekty na postoju na rozgrzanym były jakoś w granicy -+ 0,2 max.. po takim właśnie pałowaniu Buja silnikiem a korekta na 3 wtrysku wynosi przez chwile +5, zgaszę samochód albo spokojnie sie przejadę i samochód jeździ normalnie, nie buja, ma moc, redukcja, but, i jest to samo, jakby chodził na 3 cylindry.. czy ktoś tak miał? Mechanik mówi ze zna przypadki ze wtryski z dnia na dzień padają ale coś nie chce mi się wierzyć, ze korekty z dnia na dzień z wzorowych na takie tragiczne.. błędy jakie pokazuje bimmer tool 4b10 i 4b11, jutro będę miał kabel impe to sprawdzę lepiej.. Macie jakieś rady, co tu się mogło wydarzyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski były sprawdzane na stole miesiąc temu przy okazji jak były wyciągnięte i było ok, przez miesiąc mógłby paść wtrysk? Załączam zdjęcia z kodem tego wtryskiwacza i powiedzcie mi czy w numerze jest 0 czy O bo już zgłupiałem https://ibb.co/6BRt1b1

https://ibb.co/mBDs2Cg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.