Skocz do zawartości

E39, 530d, touring, automat, 2003, WBADP81020G045150


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie,


Aktualnie szukam drugiej e39-tki, tym razem Diesel do robienia tras.


Silnikowo, jak również pod względem wyposażenia, w/w samochód spełnia w całości moje oczekiwania.


Rozmawiałem ze sprzedającym - osoba prywatna, całkiem nieźle kojarzy temat BMW. Auto podobno w porządku, była malowana tylna klapa ze względu na korozję w okolicy otwieranej szyby (przerabiałem to samo w mojej obecnej 39-tce).


Oprócz tego, że całość wygląda zachęcająco, mam trochę daleko z południa Polski i zanim się wybiorę, wolę się trochę bardziej upewnić na temat samochodu, żeby nie przekręcając 1000km bez sensu.


Jak dla mnie, samochód wart obejrzenia i potencjalnej podejściach do negocjacji.


Jeżeli jest taka opcja, dajcie znać czy ktoś może kojarzy ten samochód lub ten VIN lub czy ewentualnie komuś rzuca się w oczy coś co mogłem wstępnie przegapić.


Poniżej link do ogłoszenia oraz data pierwszej rejestracji.


CEPIK też nie pokazuje nic bardzo niepokojącego, dane z CEPIKU, pokrywają się w całości z tym o czym zapewniał sprzedający.


Z góry dziękuję

Pozdrawiam wszystkich



https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-e39-touring-ID6DQqGX.html


12 czerwca 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się znudził obecnemu właścicielowi. Nawet nie pół roku od kupna minęło...

Tak, to prawda, nie będę natomiast pytać o przyczynę sprzedaży bo i tak nie usłyszę prawdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać bo naprawa tej skrzyni może kosztować połowę wartości tego auta, a do trwałych one nie należą. Jeżeli sprzedaje je po pół roku to pewnie obawia się naprawy czegoś drogiego.

Właśnie nie jestem do końca pewien jaka tam jest skrzynia. ZF czy GM? W moim mam ZF która działa bez zarzutów, ale słyszałem przeróżne opinie na temat GMek.


W ogóle taka sprawa, czy ktoś może rozkodować VIN od tego samochodu?


Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.