Skocz do zawartości

Zamiennik kierownicy E60?


Krupeek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E60 525D '04. Kierownica z biegiem czasu oczywiście się mocno przetarła. Z racji tego, że ciężko jest znaleźć oryginalną kierownicę, która ma odpowiednią wtyczkę pod poduszkę powietrzną, staram się znaleźć informacje na temat jakiegoś zamiennika, niestety bez skutku. Stąd moje pytanie, czy istnieje w ogóle jakiś zamiennik? Czy mogę kupić kierownicę od innego BMW, tak by pasowała ona do mojej E60? Chętnie bym wymienił na jakąś inną, ładniejszą. Czy zostaje mi tylko obszycie obecnej kierownicy skórą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera z e63 bedzie pasowala :wink: poza tym wybor kierownic do e60 oczywiscie uzywek jest spory :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E60 525D '04. Kierownica z biegiem czasu oczywiście się mocno przetarła. Z racji tego, że ciężko jest znaleźć oryginalną kierownicę, która ma odpowiednią wtyczkę pod poduszkę powietrzną, staram się znaleźć informacje na temat jakiegoś zamiennika, niestety bez skutku. Stąd moje pytanie, czy istnieje w ogóle jakiś zamiennik? Czy mogę kupić kierownicę od innego BMW, tak by pasowała ona do mojej E60? Chętnie bym wymienił na jakąś inną, ładniejszą. Czy zostaje mi tylko obszycie obecnej kierownicy skórą?

 

Jak znudziła ci się aktualna kierownica to możesz ze swojej "starej" kierownicy zrobić coś fajnego. Tutaj masz namiary na firmę co dowolnie przerabia kierownice https://maximonia.pl Pare osób z forum coś tam u nich robiło (często polecana w dziale tapicer tuning). Też z polecenia naszego forum coś tam u nich robiłem :cool2: Przejrzyj ich galerię mają mnóstwo przykładów od E60 https://maximonia.pl/galeria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Na allegro masz nawet nowe OE kierownice.

Nie wiem czemu, ale ani jedna firma nie obszyje tak kierownicy jak robi to fabryka. Nie wiem kto szyje kierownice dla BMW, ale nikt nie potrafi tego powtórzyć.

Dobry moment, żeby wrzucić m pakiet. Nie mniej zakręcisz się koło 1k zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro masz nawet nowe OE kierownice.

Nie wiem czemu, ale ani jedna firma nie obszyje tak kierownicy jak robi to fabryka. Nie wiem kto szyje kierownice dla BMW, ale nikt nie potrafi tego powtórzyć.

Dobry moment, żeby wrzucić m pakiet. Nie mniej zakręcisz się koło 1k zł.

 

Nie żeby reklama, ale ta firma co wyżej polecają (maximonia) to obszyją nawet lepiej niż fabryka, wiele razy, wiele osób o niej pisało na forum i ty "Ponta" jako stary wyjadacz na forum pewnie o niej słyszałeś :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.