Skocz do zawartości

BMW e60 2005r CIC


sheit97

Rekomendowane odpowiedzi

Przegrzebałem forum w poszukiwaniu interesujących mnie informacji, nawet coś tam znalazłem, ale nie rozwiązało to mojego problemu. Mianowicie, wyczytałem gdzieś, że można zakodować NCS'em jezyk Polski, tak więc zabrałem się do roboty. Lamguage_4 zmienione na polnisch, MASTER również ustawiony na polnisch, w menu wyboru języka w cic pojawia się polski, ale po kliknięciu nic się nie zmienia, a po zgaszeniu i odpaleniu samochodu mam puste pola (brak żadnych slow, nic nie jest opisane). Po zmianie na angielski (bo ten udało mi się normalnie zakodować, z czego juz jestem zadowolony) wszystko wraca do normy i widać opisy po angielsku. Ktoś jest w stanie mi pomóc? Słyszałem coś o dodawaniu FA, ale nie bardzo wiem jak ten temat ugryźć, z poradnikiem z yt próbowałem coś zdziałać, ale przy próbie dodania wyskakiwał błąd. I chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość dodania CAPPL (chodzi o obrotomierz w HUD), czy jest to fizyczny modul i nic z tego. Pozdrawiam i proszę o pomoc, płacę dobrym browarem wysłanym paczkomatem na mój koszt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja z Polskim na CIC tak miałem, gdy licznik miał za stary soft. Tylko że to było E87 a CIC był fabryczny. Zmieniałem tylko język. Po podniesieniu softu KOMBI Polski zadziałał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e60 trzeba zrobić aktualizacja CIC a nie KOMBI, do tego potrzebny jest iCOM

Bez aktualizacji CIC po zakodowaniu i uruchomieniu polskiego będziesz miał "krzaczki" w menu.

Moduł CAPLL jest w innym czytniku CCC Professional :)


Mariusz

 

Proszę o usuniecie posta :)

Edytowane przez mariuszski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e60 trzeba zrobić aktualizacja CIC a nie KOMBI, do tego potrzebny jest iCOM

Bez aktualizacji CIC po zakodowaniu i uruchomieniu polskiego będziesz miał "krzaczki" w menu.

Moduł CAPPL jest w innym czytniku CCC Professional :)


Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jack79, sam podnosiłeś?

KOMBI sam podniesiesz zwykłym kablem. CIC nie.

W mojej E87 CIC już był podniesiony, ale sam mu nie robiłem, ze względu na brak ICOMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co ma aktualizacja KOMBI w e60 do braku zmiany jeżyka?

W e87 zgadzam się, trzeba zrobić aktualizacje lub wymienić zegary ale przeważnie problem dotyczy polskie menu z ccc professional, nie trzyma zmiany i jeżyk wraca na niemiecki czy angielski po uśpieniu auta.

Nie wprowadzaj w błąd chłopaka.

Zrobi aktualizacje CIC i zakoduje polskie menu bez problemu.


Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dlatego w każdym poście podkreślam, że ja miałem ten problem w E87. Nie wsadzałem CIC do E60 z 2005 nigdy. Opisałem mój przypadek, bo przez kilka dni nikt koledze nie chciał pomóc. Na pewno już wie, że musi podnieść soft w CIC ICOMem w E60 po retroficie CICa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.