Skocz do zawartości

F30 335i VIN: WBA3A9C59EF479073


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, rozglądam się za F30, szczerze, to nie bardzo jestem w temacie. Na otomoto jest taka sztuka (link poniżej), była walnięta (obstawiam, że walnięta w zderzak od prawej strony, bo poduszki nie strzeliły), dostałem zdjęcia z aukcji. Czy ktoś był oglądać lub może jest w stanie cokolwiek napisać czy warto zawracać sobie głowę? Z góry dziękuję za odpowiedź!

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-335i-306km-m-pakiet-head-up-5-kamer-navi-xenon-driving-assistant-ID6DL5ED.html?fbclid=IwAR2xuceFt0IdXNWS0yBfnBaS2EMgAw7OG5j5xwbSqUzcEmMIzaLM3wAwXTo#8ef753aada


VIN: WBA3A9C59EF479073

Edytowane przez Nide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN w temacie wklej.

Auto z USA. Listwę pod tablicę mógł już kupić bez jaj 200 zł kosztuje.

Wklej tu raport. Źle nie wygląda na tej aukcji otomoto powiem szczerze, chociaż przesadził z filtrami.

bmw-3-series-335i-WBA3A9C59EF479073.jpg

 

Dokładnie, źle nie wygląda, ale kwestia jak jeździ? Wiem, że jest to wróżenie z fusów, zdjęcia w USA są robione w sierpień/wrzesień więc jest szansa, że samochód został kupiony i zrobiony tylko na sprzedaż. Z resztą, nie ma co gdybać, pytanie jest czy takie uszkodzenia jak na zdjęciu powyżej są do "ogarnięcia" żeby samochód nie zostawiał 4 śladów czy raczej sobie odpuścić i szukać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 sladow po czyms takim xd A co ma tam nie jezdzic,jesli silnik ok zawias itp to przejedz sie tym ze 150kmh i zobaczysz jak to chodzi i tyle. Dla mnie to tam oczywiscie nie warte przeplacanie u jakiegos janusza co ja wyszykowal ale jak ktos nie zajmuje sie autami to musi isc na kompromis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.