Skocz do zawartości

Wkładka K&N


Lajcik94

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,


Co sądzicie o wkładkach sportowych k&n ? Chcę założyć do mojego BMW e82 120d wkładkę sportowa. Słyszałem dobre opinie jak i źle więc nie wiem do końca jak z tym jest.


Mogą być jakieś problemy z przepływają czy też turbina przy tym filtrze czy raczej nie będzie problemów ?


Dzięki wielkie za wszelkie odpowiedzi.

Podkreśle że mam filtr już w domu i szkoda mi go sprzedawać za 200 zł bo wartość ma większą a raczej nikt nie będzie go chciał odkupić po cenie sklepowej. Zaszkodzi wrzucenie go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku jeżdżę z filtrem K&N


Czy to coś daje..... hmmm ... raczej nie ... poza specyficznym dźwiękiem zasysanego powietrza - co mi akurat pasuje


Jak już go masz to montuj . raz na 6-9 miesięcy trzeba go wyczyścić i można śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie w n47 120d filtr Pipercrossa. Czyszczę zestawem K&N co pół roku (12-13k km, producent przewiduje bodajże 15k km).

Nie miałem żadnych problemów z przepływką. Raczej placebo ale wydaje mi się, że auto jedzie delikatnie płynniej i chyba jest różnica w dźwięku, jak wspomina wrzesi0.

W dłuższym użytkowaniu użytkowanie K&N będzie bardziej ekonomicznie, niż kupowanie papierowego Manna za ponad 100zł co chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja po takim badziewiu kabinowym od MANN-a jaki dostałem pakuję boscha czy filtrona . niby jakieś tam antyalergeny i cuda na kiju a wokoło zamiast gąbki uszczelniającej to plastikowy brzeg , beznadzieja . albo podróba .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Po kilku przygodach z podróbami z allegro w życiu tam nie kupię części.

Jeżdze już spory czas z filtrem PiperCross i śmiało mogę powiedzieć, że nie psuje przepływomierza i też nic do mocy nie daje. Po prostu nie kupujesz nowego tylko preparaty do czyszczenia i smarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czesc,


Co sądzicie o wkładkach sportowych k&n ? Chcę założyć do mojego BMW e82 120d wkładkę sportowa. Słyszałem dobre opinie jak i źle więc nie wiem do końca jak z tym jest.


Mogą być jakieś problemy z przepływają czy też turbina przy tym filtrze czy raczej nie będzie problemów ?


Dzięki wielkie za wszelkie odpowiedzi.

Podkreśle że mam filtr już w domu i szkoda mi go sprzedawać za 200 zł bo wartość ma większą a raczej nikt nie będzie go chciał odkupić po cenie sklepowej. Zaszkodzi wrzucenie go ?

Wkladke mozna sobie kupic do butow a filtr "sportowy" w dieslu nie daje nic, ani dzwieku, ani mocy, jedynie co daje to wiecej syfu zaciagnietego do turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.