Skocz do zawartości

F10 535i xDrive 2015 370 KM


flicknba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Kilka dni temu kupiłem BMW F10, jestem pod ogromnym wrażeniem tak naprawdę wszystkiego! Jest to mój pierwszy samochód marki BMW, wcześniej jeździłem 150-konnym SUVem w dieslu. BMW jest od zaufanego sprzedawcy, który zrobił chip-tuning na 370 KM. Zewnętrzny i wewnętrzny M-pakiet (śliczna kierownica). Bardzo wygodne siedzenia regulowane chyba w każdy sposób. Zdjęcia samochodu:



9ZlaCm5.jpg

Uk5WnLG.jpg

bJsj65N.jpg

LDgUEAl.jpg

gKyPtsX.jpg



https://imgur.com/a/6kojsU4 - link do pełnego albumu


Lista rzeczy, które chciałbym zrobić:

wymiana opon - myślałem o Pirelli P Zero na lato, co o nich sądzicie?

wymiana/pomalowanie felg - czarne OZ CORTINA '19 - powinny ładnie pasować

przyciemnienie szyb

wymiana hamulców

nowe wycieraczki - takie powinny chyba być dobre? - https://allegro.pl/oferta/bosch-wycieraczki-aerotwin-bmw-5-f10-f11-7-f01-f02-9430043882

zmiana grilla na ten z podwójnymi żeberkami

lotka z tyłu

doposażenie w Active Cruise Control

kupno adaptera OBD i przeprogramowanie paru rzeczy (np. całkowite wyłączenie start-stop oraz pomiary 0-100, 100-200)

wymiana systemu ambient, obecny jest praktycznie niewidoczny


To chyba na tyle na początek ;) Może kiedyś jakaś czarna matowa folia się pojawi! Z góry przepraszam za jedynie elementarną wiedzę, dopiero wchodzę w świat motoryzacji :) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, zanim założyłem konto spędziłem tu długie godziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Gratulacje!


Do tego dołożyłbym mu jeszcze lotkę z przodu na dole zderzaka i wymienił nakładki na pedały ( gaz ,hamulec) na stalowe.


Te gumowe pedaly w f10 wyglądają wrednie ;)


Pozdrawiam.

 

Dobry pomysł :) https://maxtondesign.pl/product-pol-11033-Splitter-Przedni-V-4-BMW-5-F10-F11-M-Pack.html wygląda fajnie :) Mały problem, nie mam tytułów piosenek przez Bluetooth i czytałem, że wystarczy zaaktualizować system, boję się jednak że stracę mapę dzięki której mam dodatkowe KM :/ Jeśli ktoś wie czy nie znikną mi zmiany w mapie silnika kiedy zaaktualizuję oprogramowanie to proszę o info ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co jak co, ale M pakiet w F10 nadaje autu niesamowitej drapieżności.

Masz rację, kierownica M pakietowa po lifcie jest jedną z najładniejszych "sterów" w BMW.

Na początek czarne nerki i fajna lotka na klapę bagażnika, a do środka aluminiowe nakładki na pedały M performance.

A póżniej więcej dodatków M performance (oj drogich :mrgreen: ) lub innych producentów.

Gratulacje, bardzo fajne auto.

Mam nadzieję, ze lekko było uszkodzone w USA.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co jak co, ale M pakiet w F10 nadaje autu niesamowitej drapieżności.

Masz rację, kierownica M pakietowa po lifcie jest jedną z najładniejszych "sterów" w BMW.

Na początek czarne nerki i fajna lotka na klapę bagażnika, a do środka aluminiowe nakładki na pedały M performance.

A póżniej więcej dodatków M performance (oj drogich :mrgreen: ) lub innych producentów.

Gratulacje, bardzo fajne auto.

Mam nadzieję, ze lekko było uszkodzone w USA.

Nie potrzebna nadzieja, auto z USA prosto sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Co jak co, ale M pakiet w F10 nadaje autu niesamowitej drapieżności.

Masz rację, kierownica M pakietowa po lifcie jest jedną z najładniejszych "sterów" w BMW.

Na początek czarne nerki i fajna lotka na klapę bagażnika, a do środka aluminiowe nakładki na pedały M performance.

A póżniej więcej dodatków M performance (oj drogich :mrgreen: ) lub innych producentów.

Gratulacje, bardzo fajne auto.

Mam nadzieję, ze lekko było uszkodzone w USA.

 

A jakiego koloru nerki on aktualnie posiada? :roll:

b72b536e244610f0med.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
spoczko maszyna :cool2: nie myslales zeby pomalowac fele na czarno :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.