Skocz do zawartości

Alufelgi F25 oraz problem z godziną.


KewinF25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum, oraz nowym nabywca BMW x3 f25 2010r. Poszukuje felg na lato 18'', mam takie pytanie czy felgi podane niżej z aukcji bedą pasować do mojego modelu? Czy rozmiar 8'' i opoy 245 przód tył bedą dobrym wyborem? Czy osadzenie tych felg jest standardowe dla x3 f25 i bedą one wyglądać dobrze?

https://allegro.pl/oferta/nowe-felgi-18-bmw-3-f30-4-f36-5-f10-6-m-pakiet-10466009514

Ps. Wszystkie felgi jakie znajduje dokladnie te same są 18" ale ET30 i rozmiar 8,5" czy to bląd w aukcji?


Kolejne pytanie, czy ktoś spotkał sie z problemem, że codziennie ustawiona godzina na ekranie Navi sie kasuje? Codziennie musze ustawiać od nowa, poprzedni właściciel wymienił ekran navigacji i mówi ze od tamtej pory tak mu robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Nie, stacje radiowe się zapisują. Wszystko jest okay, zero błędów i problemów, jedyny problem to ta godzina która się kasuje sama codziennie.

Jeżeli chodzi o alufelgi, rozumiem że et35 w takim wypadku odpada? Jaka jest tolerancją +/- od tych et43?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

Wszystko jest okay, zero błędów i problemów, jedyny problem to ta godzina która się kasuje sama codziennie.

 

Prawdopodobnie akumulator do wymiany ......

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam,

 

..... nie zauważyłem żadnych spadków napięcia

 

nie bedziemy sie spierac ..... podlacz pod komputer BMW i zczytaj bledy ..... zobacz w jakim stanie jest akumulator, ile procent naladowanie podale sterownik :cool2:


P.S.

Nasze autka maja czesto 30 - 50 roznych sterownikow ( czasem jeszcze wiecej ), ktore ze soba wspolpracuja ......

Poczytaj na temat IBS w BMW ( IBS - Intelligenter Batterie Sensor ) jak dziala, itp


..... po wymianie akumulatora na nowy konieczna jest adaptacja .......

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie chcę dublować wątku, a mam podobne pytanie co autor. wątku Ktoś montował w F25 felgi od serii 5 G30?


Felgi w F25 to 18", szerokość 8, ET 43 opony 245/50


Felgi w G30 to 18", szerokość 8, ET 30 opony 245/50


Czy różnica w ET na poziomie 13 jest ok, czy lepiej nie ryzykować zakupu/montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.