Skocz do zawartości

Dziwny Problem z wentylatorem


Yugin83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam e90 n46b20 z 2005 roku. Kupiony w styczniu zeszłego roku w zimę i przy sprawdzianu przed zakupem nie sprawdziłem kilku rzeczy i właśnie mam teraz problem. Od samego początku nie działa kompresor klimatyzacji i wiatrak. Byłem u kilku mechaników w tym fachowca od BMW i każdy rozkłada ręce, wiem kilka rzeczy, i kompresor i wiatrak po podpięci na krótko chodzi bez problemu. Ale w aucie się nie załącza, sprawdziłem numery z kompresora i wiatraka i nie są to oryginalne z e90 tylko ktoś zamienił i kompresor i wiatrak na te z serii 1 (e87) i wiatrak i kompresor różnią się tylko jedna cyferka numeru od tych oryginalnych z e90. Poczytałem trochę na internecie i podobno musza być to oryginalne podzespoły a nie właśnie z innego modelu dlatego niby to nie chodzi w aucie. Wiem jeszcze ze do wiatraka nawet nie dochodzi prąd bo było sprawdzane czymś tam i nawet nie dostaje sygnału ze (środka?) ze ma się załączyć. Nikt nie wie co to może byc, nie chce kupować teraz wiatraka i kompresora nowego żeby tylko sprawdzić czy to działa bo tak wyczytałem... z tego co widzę to nowe oryginalne ponad 1k no ale nie ważne, jak będzie trzeba to kupię i taki ale chce być pewnym. Ktoś coś wie cokolwiek na ten temat? Jakieś porady? Co jeszcze sprawdzić? Do elektryka stricke od elektryki w aucie mam numer ale bardzo długie terminy wiec chciałbym coś sam podziałać i z tym przychodzą do was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.