Skocz do zawartości

Montaż nawigacji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest może na forum osoba która odpłatnie montuje takie nawigację jak w linku poniżej? Oczywiście odpłatnie albo czy ktoś zna jakiś salon na Dolnymśląsku lub mechanika który się temu podoła?

Pozdrawiam


Zobacz ofertę: RADIO NAWIGACJA GPS BMW 1 E87 2004-2010 ANDROID https://allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-gps-bmw-1-e87-2004-2010-android-10105713915?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś?


UWAGA!

Przed zakupem, upewnij się, jakie podłączenie posiada Twój samochód:


CCC (LVDS 10P)

CIC (LVDS 4P)

NBT/EVO (LVDS 6P) (dodatkowe 2 piny z lewej strony)


To zdaje się moduł w bagażniku. A tak swoją drogą wielu ludzi to ma i nie polecają. Z tego co wiem to radio zyje swoim zyciem niz to które jest w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego z allegro. Ściągnąłem z ali wersje hd 1920x720 8 core 4G - 64GB za 1500 zł. Wyświetlacz żyleta. Podłączenie jest proste. Poogaldalem filmiki z youtube jak wyciąć otwór. Mocowania w desce już są. Podpięcie też bez problemu. Działa super. Ja mam caly czas podpiety carplay bo na tym mi najbardziej zależalo. Od pół roku odpukać śmiga.

Do wycinania bez miniszlifierki lepiej sie nie zabierać. Cięcia na spokojnie jest około 45 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Nie kupuj tego z allegro. Ściągnąłem z ali wersje hd 1920x720 8 core 4G - 64GB za 1500 zł. Wyświetlacz żyleta. Podłączenie jest proste. Poogaldalem filmiki z youtube jak wyciąć otwór. Mocowania w desce już są. Podpięcie też bez problemu. Działa super. Ja mam caly czas podpiety carplay bo na tym mi najbardziej zależalo. Od pół roku odpukać śmiga.

Do wycinania bez miniszlifierki lepiej sie nie zabierać. Cięcia na spokojnie jest około 45 min.

 

Zamierzam kupić taką navi. Mam kilka pytań odnośnie użytkowania.

Czy urządzenie umożliwia korzystanie z zestawu głośnomówiącego bluetooth z samochodu , czy jest pełna integralność z systemem audio samochodu ( wzmacniacz , radio ) , czy można normalnie korzystać z USB samochodu odtwarzając muzykę z androida , czy informacje głosowe są emitowane poprzez system dźwięk samochodu czy przez dodatkowy głośnik , czy PDC wyświetlane są prawidłowo na ekranie android , podłączałeś antenę GPS z samochodu czy tą z kpl i jak z łapaniem FIX-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.