Skocz do zawartości

///M-echaniczna Pomarańcza Xdrive25d LCI


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

Odrabiam zaległości, a tu takie zmiany. Profi robota, znaczek na duży + :cool2:. Gdybym nie miał w planach zmiany auta w przyszłym roku to też bym sobie zapodał taki zestaw na wożenie rowerów bo tego mi brakuje na jednodniowe wypady :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: do 3City.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Chwilę mnie nie było,więc mały update. Auto w ubiegłym tygodniu stało się "niesprzedawalne":

8sjdP3P.jpg


Z tej okazji mały serwis olejowo-filtrowy:

ItqhU47.jpg


Oraz korzystając z pogody wpadła mała sesja przed-sprzedażowa :D

LuD7SzM.jpg


mtlMx13.jpg


0lT8Ium.jpg


K2HlgDE.jpg


Zz9eRPd.jpg


uEMme7W.jpg


4247dk7.jpg


zrlT9gI.jpg


J8UgJ8M.jpg


PWyXxGY.jpg


2Jurvio.jpg


Yjkd6Gl.jpg


HtmdYaW.jpg


UtWJvVc.jpg


cHh3LQz.jpg


Wytrawne oko zauważy,że hamulce Msport wypadły, a wpadły ori heble (nowe tarcze ATE i klocki ATE/Brembo) w kolorze Valencia Orange - całość jak zwykle spiął wzorowo Cypisek :cool2:


2pjSbef.jpg


qDPz3iK.jpg


NokXgYq.jpg


Qu2v9NX.jpg


W porównaniu do serii z VIN przednie tarcze i zaciski zostały zmienione na 330mm ( seryjnie 312mm). Z auta jestem mega zadowolony,ale możliwe,że z powodu okoliczności życiowych niedługo będzie na sprzedaż.


szmJYUK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze

W ogłoszeniu wkradł się błąd. Napisałeś "w moim posiadaniu od 12.2021" zamiast pewnie 12.2020. Popraw, bo lepiej brzmi dłuższe posiadanie, a nie każdy czyta forum. :D


Szkoda, bo naprawdę jedna z lepszych X1 :cool2:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W ogłoszeniu wkradł się błąd. Napisałeś "w moim posiadaniu od 12.2021" zamiast pewnie 12.2020. Popraw, bo lepiej brzmi dłuższe posiadanie, a nie każdy czyta forum. :D


Szkoda, bo naprawdę jedna z lepszych X1 :cool2:

 

:duh: :duh: :duh: ale wtopa... No tak, wygląda jakbym kupił i zaraz gonił dalej... Dzięki, zaraz poprawię :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co było powodem zmiany hebli za gorsze ? :(

W ogłoszeniu brak informacji na temat modyfikacji tzn Ic, mapa o których pisałeś w poście, czy to znaczy ze nie są w „cenie” ? :?:

Pytam bo znalazłem ogłoszenie w sieci a później ten temat a szukam czegoś takiego ;)

 

Hej! Powodem zmiany jak można się domyśleć są pieniądze. Taki zestaw hebli to minimum 5 tysięcy. Te, które są teraz moim zdaniem zupełnie wystarczą, a poza tym wszystko nowe założyłem, więc czy takie "gorsze" to już kwestia indywidualna :wink:

Poza tym przód teraz to 330,a nie 312mm.

IC sprzedany. W aucie jest seryjny, który był też montowany w 335d i 335i. Reszta jest jak w temacie.

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co było powodem zmiany hebli za gorsze ? :(

W ogłoszeniu brak informacji na temat modyfikacji tzn Ic, mapa o których pisałeś w poście, czy to znaczy ze nie są w „cenie” ? :?:

Pytam bo znalazłem ogłoszenie w sieci a później ten temat a szukam czegoś takiego ;)

 

Hej! Powodem zmiany jak można się domyśleć są pieniądze. Taki zestaw hebli to minimum 5 tysięcy. Te, które są teraz moim zdaniem zupełnie wystarczą, a poza tym wszystko nowe założyłem, więc czy takie "gorsze" to już kwestia indywidualna :wink:

Poza tym przód teraz to 330,a nie 312mm.

IC sprzedany. W aucie jest seryjny, który był też montowany w 335d i 335i. Reszta jest jak w temacie. Najlepiej zadzwoń to pogadamy 790823863. Pozdro

 


Poszło pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
No sprzedane ;) Jeszcze kilka miesięcy zanim będzie następca,bo aktualnie nie ma mnie w kraju ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

jest już temat następcy,ale bez zdjęć,bo to forum w nowej odsłonie to jakiś dramat.... edytować nie można... instrukcji jak teraz bezpośrednio wklejać linki ze zdjęciami również nie znalazłem. zrobi się śmietnik i tyle. jeszcze mniej osób będzie korzystać..... /:classic_angry::classic_angry::classic_angry:

https://www.bmw-klub.pl/forum/topic/217802-m-echaniczna-pomarańcza-xdrive25d-x1-f48-lci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.