Skocz do zawartości

F21 m135i Problem z Ogrzewaniem/lokalizacja czujnika temp


borat88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam następujący problem z ogrzewaniem w f21 2015 rok (problem nie występuje cały czas tylko sporadycznie)

-ogrzewanie grzeje na pełnej mocy pomimo ustawienia temperatury w niskim zakresie 16,5-20 stopni,

-przy ustawieniu temperatury na 16 stopni przestaje grzać,

-mam dostęp do komputera diagnostycznego, a tam podgląd czujników temperatury i tutaj widać, że czujnik temperatury wnętrza świruje i pokazuje zaniżone wartości - stąd moje przypuszczenie, że jest uszkodzony i daje informację, że ogrzewanie ma dogrzać kabinę.

Pytanie czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Czy znacie lokalizację czujnika temperatury wnętrza ?


Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Panowie, jestem tu nowy - właśnie kupiłem f21 116d i jedyny błąd jaki mi wyrzuca komputer to uszkodzony czujnik wentylacji - rozebrałam kratkę wentylacyjna obudowę pod kierownica i pod schowkiem. Znalazłem czujnik przy filtrze kabinowym (po prawej stronie) i czujnik powietrza na nogi (po lewej stronie) ale czujnika wentylacji nie ma u mnie ani w kratce wentylacyjnej ani w panelu klimatyzacji… Gdzie on jeszcze może być?

mam wersje z klimatyzacja manualna i bez regulacji temperatury nawiewu na twarz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.