Skocz do zawartości

Asystent głosowy (Hey BMW) a profil kierowcy


Grievous

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,


nie wiem czy wy też tak macie ale ja żeby móc korzystać z "Hey BMW" muszę być zalogowany w iDrive jako Gość. Jeżeli przełączę się na mój profil powiązany z kontem na ConnectedDrive, to przestawia mnie w język polski i asystent głosowy w ogóle nie działa. Czy ktoś ma na to jakąś receptę? Może w ConnectedDrive można jakoś ustawić język angielski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przełączę się na mój profil powiązany z kontem na ConnectedDrive, to przestawia mnie w język polski i asystent głosowy w ogóle nie działa. Czy ktoś ma na to jakąś receptę? Może w ConnectedDrive można jakoś ustawić język angielski?

Po przełączeniu się na swój profil nadal powinieneś móc zmienić język interfejsu. Ja tak mam: profil i cały interfejs po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A działa Wam rozpoznawanie adresów przy nawigacji? Ja najpierw muszę się namęczyć, żeby ta panna się zorientowała, że ten adres to "za granicą" (tj. nie w Wielkiej Brytanii, a za granicą skoro mówię po angielsku do niej, ale jestem w Polsce) a następnie każe mi literować nazwę miasta. Hmmm. Co robię źle? Czy może tak to ma działać :duh: Przykładowo: drive me to Warsaw, 1 Jerozolimskie. I jak mam szczęście, to zapyta : a w jakim kraju. Jak już zaakceptuje, że w Polsce, to nie rozpoznaje: Warszawa ani Warsaw. Może ja za niecierpliwy jestem albo seplenię :mad2: Może Warshau??

PS. Z klasą za to reaguje na przekleństwa. Za pierwszym razem się uśmiałem.

PS2. Na pewno coś robię źlę, bo w głowie mi się nie mieści, żeby ta asysta była tak słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.