Skocz do zawartości

Zmiana reflektorów po raz n-ty


kokolino1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od kilku tygodni przeglądam wszelkiego rodzaju informacje na temat zmiany reflektorów przednich z przed na po lifta. Jest już jesień i wieczorową porą jeździ się coraz gorzej tym bardziej, że moje reflektory są już tak wysłużone, że do niczego się już nie nadają. W moim aucie są zwykłe reflektory na żarówkach H7 , w moje posiadanie weszły reflektory też zwykłe na H7 tylko, że po lift i soczewka. Czy ktoś z kolegów mógłby mi napisać jak to podłączyć aby działo. Wiem, że trzeba zmienić wtyczki. Moje auto z 2004 a reflektory nabyte z 2007. Będę wdzięczny za wszelką pomoc gdyż chętnie bym to ogarnął na początku tygodnia. Może jest gdzieś jakaś instrukcja. Niestety ale nie znalazłem interesujących mnie informacji więc piszę tutaj.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest temat o tym niejeden

Tak wiem, ale nie znalazłem ani porządnego opisu ani konkretnych odpowiedzi, więc jeśli kolega będzie uprzejmy coś mi podlinkować będę niezmiernie wdzięczny. :roll:

 

Chcesz ksenon, ale do tego cała instalacja z osprzętem musi być. Poziomowanie itp.

Stare lampy daj na regenerację i mimo H7 będą świecić jak trzeba.

Nie nie chcę ksenonów tylko mam zwykłe na soczewce również na H7 . Koszt regeneracji przekroczy wartość zakupu po-liftów, które udało mi sie zakupić w niemal idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.