Skocz do zawartości

Sprawdzenie auta


mlody_act

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam ogromna prosbe, niewiem czy w dobrym miejscu napisalem tego posta, ale mam nadzieje ze tak, chodzi mi o sprawdzenie auta, poszukuje chetnej osoby ktora sie bardzo dobrze zna na BMW E36 i chetnie by mi pomogla w sprawdzeniu mojego pierwszego BMW, bo ja sie niezabardzo znam, auto jest do sprzedania w okolichach Gniezna, kto by mogl mi sprawdzic to auto zanim ja sie wybiore po nie 300km od mojego miejsca zamieszkania i to jeszcze niepotrzebnie zeby niebylo, oczywiscie zwracam za paliwo i fatyge :cool2:

Chetnego poprosze o info na maila lub prywatna wiadomosc na forum,

Dziekuje i Pozdrawiam,

Łukasz :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nikt go nie zna to mozesz sie poswieci i te 300km*2 zrobic bo bedziesz mial troche inny obraz niz jak kto stam pojedzie kazdy zwraca na co innego uwage niektorzy sa przeczuleni i pozniej sa rozbierzne opinie.Jedizesz z mechanikiem i masz go jak na tacy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nikt go nie zna to mozesz sie poswieci i te 300km*2 zrobic bo bedziesz mial troche inny obraz niz jak kto stam pojedzie kazdy zwraca na co innego uwage niektorzy sa przeczuleni i pozniej sa rozbierzne opinie.Jedizesz z mechanikiem i masz go jak na tacy.

 

W sumie masz racje, ale jeszcze trzeba miec dobrego mechanika od BMW, co by wiedzial gdzie zajrzec, jak silnik pracuje itd... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie masz zadnego zaprzyjaznionego mechanika, to zabierz samochod do najblizszego ASO BMW w Gnieznie, do jakiegos polecanego warsztatu, albo w ostatecznosci chociaz na stacje diagnostyczna i zrob mu pelen przeglad.

Poszukaj na forum, wiele juz bylo tematow o tym, jak kupowac BMW i E36 w szczegolnosci. Przede wszystkim zwroc uwage na bezwypadkowosc - to najwazniejsze.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.