Skocz do zawartości

Nie działający Xenon BMW E92 '11 LCI


czaja1295

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie

Pacjent BMW E92 '11


Mam problem z działaniem lewego xenonu.

Miesiąc temu skończył się żarnik w lewej, więc zmieniłem na nowe obydwa żarniki. Kupiłem osram original xenarc.

Żarnik podziałał może tydzień. Po zmianie i myciu auta lewa lampa zaszła parą wodną, wtedy żarnik przestał działać.

Wysuszyłem lampę, sprawdziłem żarnik w prawym reflektorze i dziala, zatem nie zepsuł się.

Po Waszych sugestiach i moich domysłach stwierdziłem, że może być to przetwornica (wcale nie trzeba wyjmować lampy i przy tym zdejmować zderzaka!!!). Kupiłem oryginalną używaną przetwornicę i zamieniłem niestety lampa wciąż nie działa. +Faktycznie, moja stara przetwornica okazała się zepsuta. (Kupioną przetwornicę sprawdziłem też na prawej lampie i tam świeci bez zarzutu, próbowałem też przekładać prawą przetwornicę na lewą)

Sprawdziłem też masę i masa jest. W kostce głównej na jednym z przewodów jest mniejsze napięcie ( czy to może być przyczyną)?

Dodam, że lewy ring świeci słabiej niż prawy - może to ma jakiś związek ?

Kolejna informacja, gdy dam światła na 0 to i tak świecą ringi - czy to normalne ? Przełącznik mam z opcją świateł automatycznych.


czy macie jakieś pomysły gdzie dalej szukać przyczyny nie działania tego xenonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.