Skocz do zawartości

Mokry dywanik od strony kierowcy


Rafix96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem w moim X1 E84.

Zauważyłem, że po stronie kierowcy (dokładnie zaznaczona niebieska kreska na zdjęciu) leci woda. Dywanik jest mokry, sprawdziłem odpływ szyberdachu, pod maską i przy szybie ale woda wszędzie leci pod auto.


Proszę bardzo o pomoc, ew. jakieś wskazówki.


x1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej, pośrodku konsoli centralnej od strony podłogi jest taki spust skroplin od klimatyzacji, wężyki od tego spustu idą pod podwozie, u mnie była zagięta taka uszczelka i woda nie wylatywała tymi kanalikami tylko sączyła się po lewej i prawej stronie tunelu właśnie do kabiny.

Możliwe, że masz zapchane te rurki


a jak to sprawdzić??

lejesz wodę do nawiewu pod schowkiem pasażera wymontowując uprzednio wentylator by nie popsuć i ta cała woda ma spływać pod auto rurkami po obu stronach środkowego kanału


sorry ale piszę z dzieckiem na ręku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Mam taki sam problem, czyli mokry dywanik od strony kierowcy. Na bank jest to wodą deszczowa. Cieknie po ścianie czolowej w miejscu gdzie jest osadzona kolumna kierownicza. Moim zdaniem woda dostaje się do środka auta komorą , gdzie znajduje się serwo. Nie wiem czy uszczelka serwomechanizmu przepuszcza wodę. Może woda dostaje sie do srodka po wiązce kabli elektrycznych. Nie wiem czy to dobry typ? W sumie jak nie ściągnę serwa to się nie dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.