Skocz do zawartości

Brak pradu na wtyczce w schowku od latareczki


Mirek374

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wiadomo kazda no moze prawie kazda e 32 ma w schowku gniazdko do latareczki czyli jest tam plus i minus ja jak kupilem moja ktos te wtyczke sobie odciol ja podlaczylem ja spowrotem ale pradu na niej nie ma czy wiecie czy ma ona jakis bezpiecznik odpowiedzilany za te n kawalek instalacji albo do kat ten przewodzik wchodzi lub gdzie sie laczy poniewaz jest to dosc pzrydatne zeby cos na szybko podlaczyc a boje sie ze moze przez to ze jak tam nie ma napiecia to jest padniety jakis bezpiecznik ktory odpowiada i za inne urzadzenia JKA TO SPRAWDZIC i doprowadzic do tzw fabryki PZdr MIREK

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belgus, a co ma brak napięcia w gnieździe latarki do stanu samochodu? U mnie jest gniazdo na latarkę, a latarki nie ma. Stan samochodu zarówno przez www.auto-bukow.pl i mcars w warszawie został okreslony na BDB.

 

Mirek, sprawdź w manualu schemat. Link do pliku jest na forum. Możesz zawsze zdemontować schowek i sprawdzić czy gdzieś te dwa kabelki nie są przerwane. Może poprzedni właściciel chciał je poprostu urwać.

Pozdrawiam,

James

740iA 93r. - jest

628CSI 83r. - było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie Netology moja becia jest w stanie perfekcyjnym i jej stan jest super pelen oryginal przyprowadzona miesiac temu z niemiec przezemnie osobiscie Marcin z Mc Carsu ja ogladal bo akurat jest moim sasiadem i zna i widzial samochod ma wszystkie pzreglady i ksiazke servisowa ostani pzreszla na trzy miesiace pzred moim kupnem jezdzil tym pan mikrobiolog wiec nie gzrebal w niej osobiscie tylko servisy z tego co mi napisal mial tam podlaczony telefon pzrez servis i kazal zdemontowac pzred sprzedaza i dlatego moze cos odcieli a ja poprostu majac auto w takim stanie chcialbym zeby i to bylo sprawne dzieki jeszcze raz popatrze sobie moze gdzies jest odciety a bezpiecznik zaden nie ma z tym kalblem nic wspolnego

Pzdr MIREK

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale sie nie obuzam ani nie obrazam tyle ze poprostu majac autko w stanie TZW fabryka chcialbym zeby wszystko bylo sprawne i chodzilo jak sie nalezy a auto w swoim stanie technicznym i wizualnym JAK na swoje LATA jest rzeczywiscie zadbane a mam juz doswiadczenie w tych modelach bo jest to moja siodma e 32 wiec moze bedzie fartowna bo jak wiadomo cyfra siedem jest tzw cyfra idealna a juz dwie siodemki to musi wszystko dzialac i dlatego tez chcialbym zeby wszystko gralo JAK TO W BMW :cool2: Pzdr MIREK

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belgus nikt się tutaj nie obraża, bo nie mamy 15lat - stety lub niestety:) Mirek w Wa-wie na ul. Harfowej jest podobno bdb elektryk. Podjedź i niech spojrzy na instalację. Może rzeczywiście spece z DE urawli lub odłączyli jakiś przewód przy demontażu telefonu.

Pozdrawiam,

James

740iA 93r. - jest

628CSI 83r. - było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no i sprawa wtyczki w schowku sie wyjasnila niemiaszki zalozyly tam tzw szybko zlaczki ktore nie zostaly zdjete a przeciely przewod i prad nie dochodzil pozbylem sie ich na nowo polaczylem zalozylem koszulki termo i nowa izolacje i juz prad jest Dzieki za pomoc

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.