Skocz do zawartości

prezentacja M3/M4 G80


pawelkozak24.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Hej


Już po oficjalnej polskiej premierze a tu tak cicho...

Ja z ciekawości podjechałem rzucić okiem i jak dla mnie jest bardzo dobrze.

O ile przodu zwykłej "4" nie trawię, tak M3 chętnie wstawię do garażu. M4 kwestia gustu jako

całość, ale ja raczej w tą stronę nie patrze ze względów praktycznych.

Mam nadzieję że już całkiem niedługo :mrgreen: :evil:

Akurat u Sikory oba auta były z kubełkowymi fotelami. O ile wyglądają rewelacyjnie i pewnie

przy torowej jeździe też będzie rewelacja o tyle ciężko mi sobie wyobrazić wsiadanie do nich

kilka/kilkanaście razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to fantastycznie dobrze wyglądające auto. Nawet ten kontrowersyjny przód na żywo wygląda bardzo dobrze - świetnie komponuje się z maską, nadaje aut agresywnego, muskularnego charakteru i wcale mnie nie raził (wręcz przeciwnie). Podobnie, zachwycony byłem wnętrzem - w salonie, który odwiedziłem, demówka M3 ma standardowe fotele (nie te carobonowe kubły) i wydały mi się bardzo wygodne, dobrze obejmowały plecy, dawały dobre podparcie pod nogami, nie były szczególnie twarde. Gdybym zamawiał, to na pewno z takimi


Co ciekawe, M3 wygląda o wiele agresywniej od M4, głównie za sprawą szerokich bioder, które w M3 wydały mi się wystawać o wiele bardziej niż w M4


Ponownie jest o czym marzyć. Udane auto!

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.