Skocz do zawartości

BMW F06 640d WBA6E41060G377549


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym egzemplarzu ? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-640d-xdrive-grancoupe-lift-2015r-adaptive-led-bezwypadkowe-ID6CFW48.html?fbclid=IwAR0cxcWUrz3bZZWAkT1t5GkU8hDPT_jwnSNQUuwut-JAxGSzUjaeD2IZ3X4

Plananuje podjechać to dziś obejrzeć, ponieważ mam tam jakieś 30km. Tylko nie chce mi się wierzyć w sprowadzone auto z Belgii z ori lakierem i przebiegiem... Jakby ktoś wygrzebał jakieś info odnośnie tej sztuki to byłbym wdzięczny.

Vin : WBA6E41060G377549

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Belgijka - najpierw to poproś Sprzedającego o dokument Car-Pass.

To jeden MMS czy mail, a wiele mówi.

Dla mnie przy autach z tego rynku, nie ma Car-Pass - to nie ma tematu...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś? Widziałeś? Kolor fajny, wnętrze kwestia gustu ale są komforty."Zwykłe" zegary w 2015 trochę średnio. Mpak też by nie zaszkodził, koło ratuje sprawę (a EDC sprawia, że na tym kole da się jeździć). Prześwietl dobrze historię, coś znajdziesz na pewno, pytanie czy to dźwigniesz :D Auto nie musi mieć czystej historii, ale wszystko musi być transparentne! Jak trąci ściemą- nie ma sensu drążyć.


Z perspektywy kilku miesięcy w takim samochodzie- auto super komfortowe ale też "rozlazłe" i ciężkie. Przesiadłem się z mocnego i nerwowego f30 i szczerze to f06 przy całej mojej do niej miłości w wielu aspektach jezdnych przypomina mi dużego kabrioleta. Da się tym oczywiście szaleć, ale po chwili zdajesz sobie sprawę, że układ kierowniczy jest jak w jelczu...

Do spokojniej jazdy jest super, na autostradę też, choć szyby tracą szczelność przy wyższych prędkościach, co wk*%€a niemiłosiernie... . Narzekam, ale wszystko wybaczam, a używam jako daily zamiast rodzinnego kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, aczkolwiek koniec z końcem nie byłem, w tej cenie znalazłem kilka fajnych sztuk z PL salonu i m paku, więc tego na razie odpuszczam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.