Skocz do zawartości

Bmw e60 550i brak mocy


Adi46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni borykam się z problemem braku mocy w bmw e60 550i, auto jeździ normalnie ale chcąc go przycisnąć to powyżej 3tys obrotów przyspiesza jak jakieś 1.6, dodam że auto po porannym odpaleniu nierówno chodzi ok 10 sek potem wszystko jest w normie na wolnych obrotach kręci się do ok 5 tys, alw słyszałem za tak ma być, mechanik stwierdził że ma mała dawkę paliwa po podpięciu kompa, ale pompa dobrze dmucha, jest jeszcze jedna sprawa, auto po rozgrzaniu, bardzo ciężko pali, rozrusznik jak by się przycina, ale tylko jak auto jest rozgrzane jak jest zimny pali też z delikatnym zawachanjwm ale ok, najlepiej pali jak się go zgasi i od razu odpali, wtedy pali tak jak powinien . Powiem jeszcze ze moduł cas jest od innego auta nie zgodny z numerami, ale nie wiem czy to ma coś wspólnego. Postanowiłem napisać na grupie ponieważ różni mechanicy wymienili mi ze jest pół silnika pół silnika do wymiany , valvetronik, zle ustawiony rozrząd, , katy, kompresja, świece, cewki, uszczelniacze (Chociaż one są Zniszczone co drugim 550, u mnie też), nie wiem już sam, 550 nie jest na moją głowę, macie jakieś pomysły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 10.08.2020 o 17:11, Adi46 napisał(a):

Jakoś postaram się zrobić, ale przez valvetronica nie powinien stracić mocy, w dodatku nie ma w ogóle błędów

Adi rozwiązałeś problem? Daj znać proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.