Skocz do zawartości

316i rok95 -jaka instalacja (KRAKÓW) ???


MarcinJ

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji że sporo jeżdżę chcę założyć do mojej B. gazik i proszę Was moi drodzy o opinie.

Tymczasem wacham sie między 2 opcjami które wydały mi sie najsensowniejsze

----------gaz 3 generacji założony w firmie na ul Cystersów w Krakowie Lovato+elektryka Bingo koszt 1650zł

----------sekwencja Stag 200 zalożona w Niepołomicach przy stacji LPG (jest jedna) koszt 2500zł (warto zainwestować?)

 

Zaznaczam że licze sie z kasą!!!

 

Pytania:

Czy macie jakieś opinie na temat tych ww . zakładów instalacji gazu/ opinie na temat samych instalacji? Ideałem by było gdyby odpowiedział mi jakiś użytkownik z podobnym modelem i instalacją

 

Mam compacta z troszke nietypowym kołem zapasowym (montowane pod spodem - czy ktoś ma butle w takim miejscu? jaka duża weszła?czy wystaje?czy koroduje?czy leży prosto a co za tym idzie przestrzeń ładowności gazu jest wykorzystana w 100%?czy nie robi z buni buraka?

 

Pozdrawiam wszystkich uzaleznionych od B. Marcin[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

ja mam 318i z92r.

do mojego auta załozyłem sekwencje bez wachania.

przejechalem 8tysiecy kilometruw i nic jezdzi bez zarzutuw .

załozyłem instalacje BRC włoskiej produkcji polecam wszystkim.

byc moze przepłaciłem bo razem z odsetkami 10% wyszło mnie to 3400pln.autko pali mi przy drapierznej jezdzie 10,5 litra gazu

TANIEJ SIE NIE DA.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze lepiej sekwencje.. To jest niesamowita roznica.. mniejsza strata mocy.. brak wystrzalow.. nie czuc gazu itp itd.. Sam jestem z Krakowa i o zakladzie w niepolomicach nie mowili za dobrze.. tego na cystersow nie slyszalem.. a co do Niepolomic to cena 2500 zl jak na krakow wmiare dobra.. znam dobre wasztaty w Krakowie "Godula" oraz kolo politechniki ale tam trzeba zaplacic nie 2500 zl a 3500 do 4000 :| Sam nie wiem czy nie skorzystam wtakim razie z gazownika w Niepolomicach.. nie wiesz ile przypadkiem biora za sam montaz..? Bo staga 200 bez zbiornika mozna kupic za 1000 zl.. a kme za 1100 juz.. od hurtownikow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.