Skocz do zawartości

E90 318i Tuba do bagażnika czy wymiana głośników.


masciuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam E90 318i z iDrive i radiem professional, niestety najbiedniejszy system audio bez AMP.

Chciałbym dołożyć troszkę głębokiego basu do autka.


Zastanawiałem się nad zamontowaniem skrzyni i wzmacniacza do bagażnika, ale z tego co czytałem to przyniesie słaby efekt bo bagażnik jest dobrze wygłuszony.


Rozważałem też opcje wymiany głośników pod siedzeniami na jakieś lepsze subwoofery i ewentualnie dołożyć do nich wzmacniacz.


Czy waszym zdaniem warto włożyć skrzynie do bagażnika mniejszym kosztem, czy lepiej zainwestować w głośniki pod siedzenia?

Ewentualnie polećcie jakieś głośniki pasujące pod siedzenia w dobrej cenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z wymiana glosnikow masz najmniej roboty. Aby wstawic tube, nie masz amp, musisz podciagnac plus, minus, sterowanie, sygnaly prosto od radia. Wstawialem u siebie dedykowana do e90, efekt jest zadowalajacy, bez remizowego latania szyb :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podpinając się właśnie chce wymienić głośniki niskotonowe pod fotelami w mojej e90 i się zastanawiam czy jak mam org wzmacniacz to da radę pociągnąć on jakieś naprawdę dobre głośniki ? Ile org wzmacniacz ma wat bo nic na nim nie pisze oprócz nr itp i ktoś jakieś głośniki może polecić jakiś wymiar itd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale chodziło mi czy jakiś głośnik niskotonowy o podobnych wymiarach Wszedłbym w tą obudowę oryginalną żeby dawał radę powiedziałem dużo aukcji i ciężko tu coś znaleźć Jedyna opcja jeszcze mi przychodziła na myśl żeby wsadzić Logic 7 to wtedy chyba będzie na pewno pasować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Logic 7 robi robote, wstawilem u siebie ale nie ma az tak wielkiej roznicy przy ori radiu, dopiero jak wstawilem nbt i wzmacniacz od serii f, czuc je znacznie mocniej niz podstawa, ja probowalbym z czyms innym przy twoim zestawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.