Skocz do zawartości

E39 530D Sprężyny


Marston

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam opinii chce kupić używane sprężyny mpakiet na przód 2x z takich aukcji myślicie, że warto czy omijać szerokim łukiem używek ?



https://allegro.pl/oferta/bmw-e39-530d-m57-sprezyny-sprezyna-m-pakiet-7846668097?reco_id=0072ecd4-9dbe-11ea-b5b2-ecf4bbd60ca8&sid=1147bbb04b955b96a226cab2e664258d9124ef0862320b2d7366fdd6604cf017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oryginał używka. Współczesne zamienniki często pękają, nie tylko w BMW.

 

Myślałem nad nowymi z EIBACHA prokit, ale tam nie mogłem znaleźć na sztuki tylko komplet za 850zł, a ja nie potrzebuje kompletu, tylko na przód i pomyślałem czy używki ori też będą git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem używki podejdą ale muszę jeszcze dodać że tak naprawdę niska zawiecha to nie tylko sprężyny ale jeszcze kilka elementów. Wiem bo mam fabrycznie obniżoną m-technik. Jak chcesz mogę poszukać w etce co jeszcze trzeba żeby mieć pełne m-technik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli używki nie będą uklepane... Nie wiem czy nie lepiej kupić zamienniki MTS, które to podobno są robione we współpracy z EIBACH'em. Do tego amory SACHS typu M, które są 2x droższe niż standard plus grubszy stabilizator to już całkiem pokaźne koszty. Mając 2x E39 z wymienionymi kompletnymi zawieszeniami, nie odczuwam mega przepaści między M i bez. Na pewno tym bez M bezpieczniej się parkuje na nierównym terenie :) M57 to ciężkie silniki więc sterowność też będzie gorsza i nie uzyskasz tu jakichś super wrażeń z prowadzenia w zakrętach. Z tego co znalazłem na Autocentrum to BMW 530D jest cięższa od 528i o 150 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz pro kita na sam przód.

Zadzwoń tylko do głównego oddziału eibach w Polsce i bez problemu sprzedadzą Ci parę.

I wyjdzie Ci taniej albo podobnie jak uzywki m techa

A sprężyny pro kit są naprawdę warte uwagi, mówię to z doświadczenia z innych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.