Skocz do zawartości

e-36 podnosi obroty w czasie jazdy, nie odpala


Kasia-e36

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Koledzy

Chciałam zapytać czy ktoś z Was miał problem taki jak ja. Może juz był ten wątek poruszany to prosiłabym jesli jest możliwość o przybliżenia mi daty to sobie przejrzę. W moim autku dzieje się właśnie taka dziwna rzecz ze gdy jadę (zdarza się to może 2x w miesiącu) samochód sam w pewnym momencie podnosi obroty i skacza od 0 do 3.5tys nie mogę wtedy dodać gazu bo mi zgaśnie muszse jechac na samym sprzegle :/ nie jest to niczym uwarunkowane. sa też problemy z zapłonem rano zawsze odpala ale gdy go zgaszę i do 30min bym go chciala odpalić to musze dlugo krecic az w koncu odpali bardzo wtedy smierdzi paliwem. sa tez sytuacje gdzie potrafi odpalac kilka razy bo gdzies jade i odpalam go co chwile a za 5razem juz nie. Bardzo bym prosila o rade. kilku mechaników nie potrafilo mi pomoc a coraz bardziej sie ten problem pogłębia zaraz stanie i mnie skroją bo to bmw przeciez.

Dzięki za rady. Pozdrawiam.Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Kaś tak jak wyżej kolega napisał, przyczyn pewno może trochę być... Ja jak sobie przypominam podobne objawy to się okazało że silniczek krokowy (regulator obrotów biegu jałowego) byś okropnie zasyfiony, zrobił się taki nagar że go niekiedy blokował w różnych pozycjach, i zdarzało się, że właśnie autko potrafiło latać na wysokich obrotach, nie reagując na gaz, lub właśnie gasnąć, pojawiały się problemy z odpalaniem itp. I jak dobrze pamiętam, to podłączałem auto pod komputer i nie było żadnych błędów, aż jakoś sam go z ciekawości wykręciłem... Z wyczyszczeniem chwilka zabawy była bo ten czarny syf w niczym się rozpuszczać nie chciał, kąpałem go w izopropanolu i jakimś drewnianym patyczkiem zeskrobywałem nagar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:) Dzięki wielkie Koledzy.... właśnie się robi póki co trzeba bylo wymienic uszczelnienia i wężyki powietrza bo brał jakieś lewe A teraz jeszcze przeplywomierz bo jednak też już nie dał rady :) zobaczymy czy to wystarczy

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.