Skocz do zawartości

Jak sie podpiac pod centralke w bmw


Rekomendowane odpowiedzi

Raz jeszcze ja/Nikt mi nie pomogl jak pisalem dwa ostatnie posty dzieki bardzo ale tym razem moze ktos mi powie/Znalazlem juz sterownik centralki ale nie wiem jak sie do niego podpiac/Mam BMW E36 320i i kupilem alarm MAGICAR 540 i nie wiem jakimi przewodami z alarmu moge sie podpiac pod centralny. Niech sie ktos zlituje i mi powie jak to mam uczynic bo wole sam to zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj.

ja jak bym cos wiedzial na ten temat napewno bym sie podzielil wiedza ale z elektryki jestem noga.mam do ciebie pytanie czy w e-36 318i centralka jest w tym samym miejscu?jesli muglbys mi zaproponowac jakis dobry i niedrogi alarm i sterowanie na pilota todzieki z gury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekster w 318 wydaje mi sie ze centralka jest w tym samym miejscu co w 320.tak mi sie wydaje bo juz sporo stron przelecialem w poszukiwaniu czegos o zalozeniu alarmu w bmw i stad kojarzy mi sie ze centralka jest w tym samym miejscu. Co do alarmu to jest tego od groma. Ja polecilbym na ta chwile np. MAGICAR 540. Na Allegro jest opis jakie funkcje i wydaje mi sie ze jest dobry. Kupilem go ale jeszcze nie mialem okazji go sprawdzic bo nie wiem jak go zalozyc. Jezeli tylko go zaloze to porobie zdjecia i jak ktos bedzie potrzebowal to bede sluzyl pomoca. Dzis zabieram sie za niego i bede walczyl. Najwyzej samochod za 12 tys sie spali i bedzie trzeba na MZK-ę chodzic. Oby nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.