Skocz do zawartości

Zmiana zderzaka przód z przed lift na polift BMW F10/F11


Jack Lu

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

mam pytanie czy posiada ktoś wiedzę jak jest z możliwością wymiany zderzaka w F10/F11 z pre LCI na LCI? (Moje BMW to F11 530d 258km 10.2012) Jeżeli tak to czy odbywa się to na zasadzie plug & play? Co jest potrzebne do wymiany oprócz zderzaka i kratek?

Chciałbym wymienić ze względów wizualnych gdyż poliftowy jest znacznie ładniejszy. A z lampami jak jest? Potrzebna wymiana modułów? Swoją drogą dziwi mnie zabieg BMW gdzie w polificie kierunkowskazy są nie LEDowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Plug and play. Robilem to raz u siebie.

Nowe halogeny (LED), kratki w zderzak + zderzak.


Reflektory zeby zmienic to:

moduł FRM nowy

całe kompletne nowe lampy z modułami

przerobka wiazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 12.02.2020 o 22:22, Jack Lu napisał(a):

Kolego a grill jest taki sam? Można przełożyć z przedlifta?

Gril jest inny, ale ma te same mocowanie, ten sam kształt. Róźni się żeberkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.02.2020 o 09:23, luk_byd napisał(a):

Plug and play. Robilem to raz u siebie.

Nowe halogeny (LED), kratki w zderzak + zderzak.

 

Reflektory zeby zmienic to:

moduł FRM nowy

całe kompletne nowe lampy z modułami

przerobka wiazki

no ja mam zmienione przez poprzedniego właściciela i niestety przeciwmgielne mrugają po około 1 minucie, moje pytanie to czy mogę zmienić w nich żarówki na nie ledowe? a jeśli zostawię to czy trzeba kodować żeby nie mrugały? Próbowałem sam Bimmercodem ale nic nie dało, słabo się znam dlatego pytam, i jeszcze jedno gdybym zmienić całe halogeny w tym zderzaku po lci to będą pasowały halogeny nie ledowe naprzykład z wersji przed lci czy nie? A może ktoś jakieś poleci których nie trzeba kodować ? Lampy mam ksenony i te ledowe sa jakby za białe, moim zdanie  nie pasują do ksenonów, dlatego też zeby juz nie wracać do zderzaka starego to czy mogę wsadzić właśnie halogeny zwykłe, albo właśnie same zarówki, z tego co wiem  kostka jest ta sam więc może zmiana tylko zarówek naprawi mruganie. Sry ale dopiero się ucze wielu rzeczy  w mojej Buni wiec delikatnie mówiąc jestem Laikiem 

Edytowane przez muCha23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli żarówki mrugają czy LEDy to trzeba wyłączyć kontrole spalonej żarówki zimnej i ciepłej oraz zakodować że dane źródło światła jest LED.

Jeśli jest to LED fabryczny - to wystarczy równiez odpowiednio zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.