Skocz do zawartości

CZARNA CABRIO E93 335I


KSR335i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ekipe ;) Czas na nowy etap, Po projekcie e36 cabrio kilku e46, 545i i 550i przyszedł czas na e93 - amerykanke z Los Angeles ;)


Wczoraj przyjechała :8) :mrgreen: , jako, że mam ostry odpał nt. modów i dbania o samochody spodziewać się można sporo, ale ze smaczkiem :P :mrgreen:


Trochę o aucie: Przypłynęła z USA, kupiona lekko puknięta tyłem i przodem. Niżej kilka zdjęć i rozkodowany vin dla ciekawskich ;)


3 właścicieli serwis do 70tys. mil. Ogólny carfax bardzo ładny, żadnych wcześniejszych szkód.


Aktualnie samochód u lakiernika i mechanika. Chłopaki mają zobaczyć ogólne co z nią jest, co do wymiany i dać znać, osobiście nawet jej jeszcze dokładnie nie oglądałem ;)


Czarna, cabrio, xenon, klima, podgrzewane fotele, łopatki . To było moim celem, wszystko spełnione :) dalej będę modził sam. :norty: Jedynie, żałuję, że nie trafiła się z Logic 7 bo to poezja w bmw.


Plany na najbliższy czas:

1. Maska

2. Zderzak - widzi mi się m2 look - ale coś go nie mogę znaleźć / sugestie linki mile widziane ;)

3. Lampy przód

4. Naprawić klapę

5. Tylni zderzak - narazie ori 335i

6. Mechanika - narazie doprowadzić ją do stanu fabrycznego idealnego

7. Komputer podpiąć, przerobć na europe + aktualizacja softu komputerów , skrzyni i innych

8. Wyprać, wypolerować


Jako, że N54 w moich rękach dopiero poznaję chętnie wysłucham opinii na temat oleju, jaki? Oraz oleju w skrzyni czy wymieniacie, co ile i czy w ogóle. Wiem, temat rzeka ale, Ci którzy użytkują 335i fajnie by było gdyby dali znać na temat serwisu na co zwrócić szczególną uwagę. Dzięki :wink:


Pozdrowionka i do zobaczenia.

16a74686a9a7df40med.jpg


9edf0a572f584f71med.jpg


89c9fb1c73a5ea73med.jpg


e029cf03b3186eaamed.jpg


086f1f36c6d58752med.jpg


effe1bf2f038f708med.jpg


838f756613111b14med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakładaj żadnego m2 looka i chińskich lamp jeśli reszt auta zostanie seryjna... a nawet jeśli nie to też nie zakładaj :lol:


dołóż mpakiet, shadowline, dobre koło i będzie inne auto :cool2:


co do serwisu i dbania to zajrzyj w mój podpis, masz wszystko opisane na pierwszej stronie, jaki olej itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Z gustami się nie dyskutuje jak to się mówi ;) Olej lejesz 0w40? tosz to woda! :) Nie wiem czy to do końca odpowiedni olej do tego silnika :) Chętnie bym poczytał więcej o tym, ciężko znaleźć coś nt. tego motoru i oleju. Myślałem o Motul 8100 X power 10W60.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Z gustami masz rację, ze się nie dyskutuje, więc czekamy na efekty.

Aczkolwiek, masz idealną stłuczkę, aby zamontować zderzaki M pakiet i całą resztę. Do M pakietu też znajdą się ciekawe dodatki.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Z gustami się nie dyskutuje jak to się mówi ;) Olej lejesz 0w40? tosz to woda! :) Nie wiem czy to do końca odpowiedni olej do tego silnika :) Chętnie bym poczytał więcej o tym, ciężko znaleźć coś nt. tego motoru i oleju. Myślałem o Motul 8100 X power 10W60.

 

taki leje bo jest jak najbardziej odpowiedni olej do tego silnika i użytkowania go w normalnych warunkach, także zimą a nie na track day'e i wymianę co 2-3 tys km


nie tylko ja jeżdżę na takim oleju w n54, doskonale się sprawdza w jego temperaturach pracy i silnik pracuje bradzo równo i cicho


GTR, AMG czy porsche nie może się mylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mówi instrukcja ? :) Próbuję gdzieś znaleźć w necie, ale ciężko coś :/ Może ktoś ma w PL? Zauważyłem też na zdjęciu u Ciebie dodatek do paliwa millers eco max -ale jest napisane, że to środek do diesla ;) lejesz to do benzyny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.