Skocz do zawartości

F30 oświetlenie wnętrza pod nogami - problem


mattti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .. problem mam taki ze wcześniej w aucie jak otwierałem dzwi to oświetlenie pod nogami paliło się bardzo jasno tak samo zapalała się lampka u góry w podsufitki ... obecnie po otwarciu drzwi zapala się tylko lampa w podsufitce ale oświetlenie pod nogami się już nie zapala ??


Ktoś może miał podobny problem... nie wiem czemu tak a to była super opcja przy wysiadaniu czy wsiadaniu widać było co pod nogami ... obecnie tylko oświetlenie ambientu zostaje ...



Czy ta opcja jest kodowana czy przekaźnik ??


Nie wiem od kiedy tak jest ale przypuszczam ze od momentu doposażenia auta w pakiet mocy power kit ... chyba musieli wtedy kodować auto i nie mam już opcji ze po otwarciu drzwi pała się mocno światła pod nogami jak wcześniej ...


Ktoś pomoże ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałem problem z oświetleniem nóg spowodowane wypadnięciem wtyczki z gniazda lampki, łatwy demontaż osłony kolumny kierownicy i znajdujesz przewód, który idzie od panelu centralnego.

Innym powodem może być spalenie się ledów/żarówki, W przypadku ledów trzeba kupić całą lampkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już analizowałem ... przewody dobrze podłączone poza tym nie działa to po obu stronach od strony pasażera i od strony kierowcy wiec mało możliwe ze oba ledy padły ... po drugie ambient działa normalnie i po trzecie podłączyłem lampkę po baterie i jest sprawna zamieniając kabelki to swieci pomarańczowa dioda, biała dioda i dwie białe ... Przejrzalem bezpieczniki ... ale nie wiem który może odpowiadać za te ledy ... tym bardziej wątpię ze zabezpieczony jest tylko jeden obwód odpowiedzialny za zapalenie się ledow przy otwarciu dzwi ... mówię lampki w trybie ambientu działają Ok tylko nie ma jasnego światła po otwarciu drzwi ... możliwe ze to trzeba kodować ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.