Skocz do zawartości

[F11] 525xd Komunikat No Signal sporadycznie


mus102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 7miu miesięcy posiadam F11 525xd z 2015roku.

I w ciągu 2 miesięcy wyłączył się nagłośnienie, a po chwili pokazał się komunikat No Signal na kilka sec. Później wyświetlacz uruchomił się na nowo i problem nie występował aż do dzisiaj. Jak wyżej. Zauważyłem też, że problem pojawił się przy bardzo niskiej temp -7stopni a dzisiaj przy bardzo wilgotnej, mocno pada. Samochód stoi pod chmurką i nie wiem czy ma to jakieś znaczenie. Ktoś wie co się dzieje???

Nie jeździj szybciej, niż lata twój anioł stróż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, od 7miu miesięcy posiadam F11 525xd z 2015roku.

I w ciągu 2 miesięcy wyłączył się nagłośnienie, a po chwili pokazał się komunikat No Signal na kilka sec. Później wyświetlacz uruchomił się na nowo i problem nie występował aż do dzisiaj. Jak wyżej. Zauważyłem też, że problem pojawił się przy bardzo niskiej temp -7stopni a dzisiaj przy bardzo wilgotnej, mocno pada. Samochód stoi pod chmurką i nie wiem czy ma to jakieś znaczenie. Ktoś wie co się dzieje???

 

Chyba pisaliśmy na fb, ale nie załapałem że wyłącza Ci nagłośnienie. Myślałem że tylko ekran.


Albo masz jakis can filtr, albo coś z wiązką lub nawet samą jednostką się dzieje.

Może to też kwestia akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator jest jeszcze oryginalny, czyli z 2015 roku. Komunikaty dotyczące aku nie wystepuja, i nigdy nie miałem problemu z rozruchem.

I tak przestaje grać, później napiszę no signal, następnie ciemność na kilka Sec i uruchomi się z powrotem i wszystko dalej działa normalnie.

Zmierzyłem napięcie na Aku ma 11,9V gdy stoi od kilku dni. Po odpaleniu w,rasta do koło 15V

Nie jeździj szybciej, niż lata twój anioł stróż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Akumulator jest jeszcze oryginalny, czyli z 2015 roku. Komunikaty dotyczące aku nie wystepuja, i nigdy nie miałem problemu z rozruchem.

I tak przestaje grać, później napiszę no signal, następnie ciemność na kilka Sec i uruchomi się z powrotem i wszystko dalej działa normalnie.

Zmierzyłem napięcie na Aku ma 11,9V gdy stoi od kilku dni. Po odpaleniu w,rasta do koło 15V

11,9V trochę mało. Sprawny aku powinien mieć 12,4V około.


Jednak jeśli dzieje się to podczas jazdy to:

Albo jakas kostka nie laczy, albo ktoś grzebal, albo pada headunit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.