Skocz do zawartości

Aktualizacja oprogramowania - problem ze spotify- 530ix


Luki27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Często korzystam ze Spotify. Tak jak w normalnym odtwarzaczu, na head-upie przełączam utwory z użyciem kierownicy mając np włączoną na ekranie nawigację.

Niestety u mnie nie działa Spotify na Head-upie - jest napisane bodajże "proszę czekać..."


Chciałem w związku z tym aktualizować oprogramowanie. Wchodzę na stronę bmw i pobieram aktualizację teoretycznie do mojego samochodu:

https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/bmw-connected-drive/bmw-software-update.html


Dostaję taki link: https://www.bmw.pl/content/dam/bmw/common/topics/offers-and-services/bmw-connected-features/bmw-software-update/addons/kisu/updates/bin/UPD09042.bin


Niestety kiedy podłączam pen z aktualizacją pod usb, samochód daje komunikat o nieprawidłowym pliku do aktualizacji.


Czy ktoś robił aktualizację ? Czy coś robię źle ? Mój samochód jest z 2018 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na Head Up będzie tak samo, ale przynajmniej u mnie na zegarach też pojawia się napis "proszę czekać" kiedy chcę zmienić utwór. Czekanie nie pomoże, ale jak wejdziesz w Spotify na ekranie głównym to utwory powinny się już pojawić znowu na zegarach/head up-ie.


Jeśli chodzi o aktualizację - to też ściągnąłem plik, ale w aucie pojawiła się informacja, że coś tam nie tak z plikiem, także chyba to nie działa, może ze względu na brak nowszego softu. Kiedyś robiłem to w F10 i zaktualizowało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się, na Head-up jest napis "Trwa pobieranie...", niestety nawet jak na ekranie głównym jest Spotify, na Head-upie cały czas ten napis i nie można za pomocą kierownicy zmieniać utworów.


Co do aktualizacja napisałem do wsparcia na stronie - zobaczymy co odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się, na Head-up jest napis "Trwa pobieranie...", niestety nawet jak na ekranie głównym jest Spotify, na Head-upie cały czas ten napis i nie można za pomocą kierownicy zmieniać utworów.


Co do aktualizacja napisałem do wsparcia na stronie - zobaczymy co odpiszą.

 


tak już jest - tak niestety działa spotify w bmw. Jedyna rada to apple car play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie (najnowszy soft) jest tak ze raz da się spotify przełączać z kierownicy a raz jest wlasnie trwa pobieranie


carplaya przestałem uzywac bo denerowal mnie brak dotepu z kierownicy do ostatnich połączen oraz WYRAZNIE gorsza jakość dzwieku na harmanie sluchajac przez carplay vs BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie (najnowszy soft) jest tak ze raz da się spotify przełączać z kierownicy a raz jest wlasnie trwa pobieranie

 

Wydaje mi się, że tak jak wyżej pisałem - jak wejdziesz w Spotify na ekranie głównym i tak zostawisz to będziesz mógł przełączać utwory z kierownicy. Jeśli nie wejdziesz w Spotify to po prostu ciągle wyświetla się "trwa pobieranie" kiedy chcesz przełączać utwory przyciskami na kierownicy. Oczywiście w obu przypadkach można zmienić utwory przyciskami na głównej konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.