Skocz do zawartości

Słabo świecący lewy ring


szakul08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Jako, że jest to mój pierwszy post tutaj chciałem się przywitać!


Mam problem jak w temacie, lewy ring świeci mi znacząco słabiej od prawego :| gdy zakupiłem samochód miał ori żarówki w ringach jednak przy lewej stronie ten odłyśnik był zniszczony i myślałem, że to jest przyczyną gorszego światła w lewym ringu. Kupiłem LED markery jednak to nic nie pomogło a z miesiąca na miesiąc ring świecił coraz gorzej. Teraz jego światło jest znikome a wczoraj wywaliło mi błąd PARKING LIGHT FRONT LEFT FAILURE. Moje pytanie brzmi: czy da się wymienić same ringi w lampie? Jeśli tak to czy jest z tym sporo problemów? I ogólnie czy przyczyną jest wadliwy/pęknięty/zniszczony ring czy może być inny powód? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie da się wymienić ringów. Może masz nadpalone światłowody. Ja tam miałem jak kupiłem auto. Musiałem spiłować końcówki światłowodów i zaczęły świecić cacy.

Sprawdź też czy prąd dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tragedii nie ma, rozbierz i zobacz jak wyglądają końcówki światłowodów. U mnie to już prawie w ogóle nie świecił.

Mógłbyś podesłać jakieś foto? Nie jestem za bardzo obeznany w tym temacie :D (1-sza Betka w życiu) :D :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wymienić ringów. Może masz nadpalone światłowody. Ja tam miałem jak kupiłem auto. Musiałem spiłować końcówki światłowodów i zaczęły świecić cacy.

Sprawdź też czy prąd dochodzi.

 


Kolego lampę da się rozebrać od strony przewodów czy trzeba ją rozklejać żeby dostać się do ringów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.