Skocz do zawartości

[E81][CIC PRO][2011] Obraz dysku HDD


FizykPL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, z góry przepraszam, jeśli zły dział, ale nie znalazłem nic co by pasowało.


Sprawa ma się następująco:

Zapragnąłem zrobić upgrade dysku HDD do SSD w CIC, no i wszystko by poszło gładko, gdyby nie moje zadufanie w sobie i walenie komend "z pamięci", bo przecież z linuksem znam sie od lat...

Posługiwałem się tym poradnikiem https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=1426773

z małą modyfikacją, bo nie robiłem najpierw obrazu, tylko od razu dysk na dysk. Oczywiście pomyliłem się przy komendach IF/OF

Przerwałem proces, ale dostało się partycji hbnavi, która teraz wygląda na czystą - w efekcie nawigacja wyszarzona. Muzyka została nie ruszona, dlatego wiem, ze dysk działa, ale, że nie zrobiłem jego obrazu, to mam teraz problem.


Teraz ważne pytanie: czy ktoś z Was drodzy koledzy posiada taki obraz, lub jest w stanie taki zrobić i jakoś udostępnić? Ewentualnie ktoś z Wrocławia z kim można się spotkać i dokonać szybkiej operacji?

Zgrywanie dysku nie zajmuje więcej jak godzinę, więc operacja mało czasochłonna. Oczywiście nie oczekuję niczego za darmo i zapewniam gratyfikację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam obraz swojego dysku sprzed kilku lat. Robiłem go bo tez się przesiadałem na SSD. Ostatecznie projekt upadł, bo kupiłem nie obsługiwany dysk, ale obraz mam. Zajmuje ponad 80GB. Mogę ci go wrzucić np. na google drive. Jesteś zainteresowany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbawicielu!!!


Bardzo proszę!


Mogę nawet odpalić prywatnego FTP, żebyś mógł to wrzucić bezpośrednio, chyba, że ma zostać dla potomnych w sieci na wieczność (spakowany 7zipem powinien zająć dużo mniej, patrząc na strukturę plików na tym dysku, jest duże pole do kompresji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko ze bedzie to pakowanie trwalo ze 2 godziny:(zobacze dzis wieczorem. Wszedzie na necie sa tylko zahasłowane te obrazy. Dla potomnych nie bede zostawiał. wrzuce na googla, bo mam tam tyle miejsca. Najlepiej chyba jakbyś zgrał sobie te partycję którą potrzebujesz, bo ludzue piszą, że mają potem problemy z kodem FSC, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ja mam tam sporo muzyki poprzedniego właściciela, więc danych będzie więcej. Napisze ci linka na Prywatną Wiadomość jak wrzuce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIem, że w necie same zahasłowane i to zahasłowane tak, że brute force na nic się nie zdaje przy próbie złamania hasła, mimo wspomagania się kartą graficzną.


Taki mam plan, żeby tylko dane z wywalonej partycji odzyskać.


Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Witajcie koledzy jestem nowy i w potrzebie.

Mam podobną sytuację jak koledzy powyżej. Po wgraniu mapy do e70 cic, mapa (premium road 2022 east) system się restartuje co ok. minutę. Wiem, że to wina tej mapy, bo zrobiłem kopie tego dysku na inny i sformatowałem największą partycję i problemu nie ma z restartowaniem ale map tez nie ma :) Może i mi by ktoś zechciał udostępnić swój backup ?? Dzięki z góry. Lublin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.