Skocz do zawartości

[E70] Zaparowany reflektor


vvooxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zauważyłem ostatnio, ze jeden z reflektorów (prawy) jest od środka zaparowany. Mam pytanie czy przyczyną może być "rozszczelnienie"? Czy te reflektory są klejone czy tylko na spinki (2009r)? Czy jest możliwe, by się ot tak rozszczelnił, czy może jest inna tego przyczyna? Czy można jakoś temu zaradzić, doszczelnić, czy może wilgoć dostaje się tam z innego powodu? Walczył ktoś z takim tematem? Jak zabrać się do tego problemu?

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko nieopłacalne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Upatrywał bym się problemu w dzisiejszych myjniach bezdotykowych - ciepła woda wszedzie się wkręci na każdą imprezkę - i pod klosz też - ale skupił bym się na wszystkich możliwych klapkach - ide o zakład ze jakaś uszczelka jest podwinięta a jest ich trochę -

-pod markerem ringów żarówka KLAPKA

- pod ksenonem żarnik KLAPKA

- pod przetwornicą xenonu 4 śrubki torx ale nie zdejmiesz jak lampy nie wyciągniesz (znajduje się pod lampą bardzo ciężko się dostać - ściągnąć tzreba nadkole przednie i prawdopodobnie całą lampę i to jest ok 5 srub no i BONUS koło terz trzeba ściągać by było łatwiej hihi :shock: )

- śrubka na styku klosza -> błotnik kirunek klosz w rogu lampy na zewnątrz - tam jest śrubka która potrafi sie rozszczelnić a zauważyłem ze jest silikonowana oryginalnie

- klapka żarówki kierunku

- no i ogólnie gdzieś coś pękło

- klosz jest zasadniczo na zatrzaski więc sam z siebie nie jest jak maska do nurkowania i parowanie jest raczej normalnym objawem kiedy lejesz na lampe gorącą wodę z myjni bez dotykowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.