Skocz do zawartości

Aktualizacja nawigacji - błąd.


mirkomz

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałem aktualizację map 101011926.1.00 2019-4 C1705A1R i nie ma chyba 90% adresów, nie można wprowadzić np. Warszawa ul.Marszałkowska, bo gdy wprowadzam "m" od razu wyświetla się "Mo". Podobnie jest z innymi. Na wszelki wypadek ściągnąłem i wgrałem jeszcze raz i to samo. Ktoś coś wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
BMW przysłało mi maila że jest błąd w oprogramowaniu i trzeba przed wpisaniem nazwy ulicy dodać przedrostek "ul" lub "ulica". Centrala w Monachium ma zgłosić producentowi mapy, żeby w kolejnej aktualizacji poprawili.

 


nie pierwszy i nieostatni błąd, na której wersji dokładnie jest błąd na 2020-1 ? 2019-4, 2019-3 ?

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Że tak zapytam - a skąd macie 2019-4? U mnie ostatnią dostępną wersją jest 2019-3. Nawet przed chwilą sprawdzałem ręczną aktualizację (mam również automatyczne aktualizacje) i w BMW Download Managerze nie ma nic nowszego niż 2019-3. No chyba, że po tym jak się kapnęli, że 2019-4 jest trefne to wycofali tę aktualizację z dystrybucji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Może ktoś podrzucić jak zaktualizować mape w navi? Czy trzeba było coś wykupić w BMW ? przy okazji by wyświetlano informacje drogowe trzeba wykupic internet od BMW?

Wszystko znajdziesz tutaj:

https://www.bmw-connecteddrive.pl/app/index.html#/portal

To trzeba było wykupić(można zrobić to nawet teraz) Connected Package Plus przy tym jest RTTI, aktualizacja jest pobierana po VIN na pendrive do auta. Ale tez trzeba mieć wykupione darmowe aktualizacje lub płacić co aktualizacja chyba 79zl w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podrzucić jak zaktualizować mape w navi? Czy trzeba było coś wykupić w BMW ? przy okazji by wyświetlano informacje drogowe trzeba wykupic internet od BMW?

Wszystko znajdziesz tutaj:

https://www.bmw-connecteddrive.pl/app/index.html#/portal

To trzeba było wykupić(można zrobić to nawet teraz) Connected Package Plus przy tym jest RTTI, aktualizacja jest pobierana po VIN na pendrive do auta. Ale tez trzeba mieć wykupione darmowe aktualizacje lub płacić co aktualizacja chyba 79zl w ASO

 

Tylko ja to chyba posiadam, bo kupile Navi Professional to jeszcze cos musze wykupic :D ?

Ogolnie ostatnio widzialem info drogowe u siebie ale bedac na poludniu (Ze Slowacji) a jezdzac po Polsce nie mam zadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze masz navi profesional to i tak dodatkowo musisz kupić te opcje, po przez tą stronę, chyba, że wykupiłeś to (Connected Package Plus) podczas konfiguracji auta. Najlepiej zarejestruj/zaloguj się na tą stronę, podając VIN i dane, będziesz miał pewność jakie opcje masz wykupione i do kiedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widze, ze mozna wykupic za 515 zl pakiet na tej stronie z info drogowymi, aktualizacja navi. Tylko bezsensu, ze na FV nie mozna dokonac zakupu :/


Connected Package Plus (Remote Services, BMW Online, BMW Connected+, USB Map Update, Real Time Traffic Information)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie system REMOTE SOFTWARE UPGRADE? Jak bez tego zaktualizowac oprogramowanie? W navi mam info, ze wykupiono przez usb do 31.12.2021. To i tak sie placi za aktulizacje map?


Edit // Juz znalazłem, jeśli się nie ma tej funkcji to sciaga sie z tej strony https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/bmw-connected-drive/bmw-software-update.html i wrzuca na USB


Mapy na szczescie mam, ale waga jest ogromna do sciagniecia 28 GB. Dzieki za pomoc wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widze, ze mozna wykupic za 515 zl pakiet na tej stronie z info drogowymi, aktualizacja navi. Tylko bezsensu, ze na FV nie mozna dokonac zakupu :/


Connected Package Plus (Remote Services, BMW Online, BMW Connected+, USB Map Update, Real Time Traffic Information)

 

można na fv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widze, ze mozna wykupic za 515 zl pakiet na tej stronie z info drogowymi, aktualizacja navi. Tylko bezsensu, ze na FV nie mozna dokonac zakupu :/


Connected Package Plus (Remote Services, BMW Online, BMW Connected+, USB Map Update, Real Time Traffic Information)

 

można na fv

 

musze do nich napisac, bo wyskakuje mi w dodatku blad gdy wypelniam dane "Wprowadzone dane są niekompletne lub nieprawidłowe. Sprawdź wprowadzone dane." :/. Miales taki problem?


Gdzie wpisujesz dane Spolki ? nie ma pola "Nazwa firmy"

 

Napewno musi być dobry pendrive, ja mam 64gb i szybki przesył danych

 

Rowniez mam 64 GB. Mapa 35 GB, a oprogramowanie 128 mb :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.