Skocz do zawartości

BMW Road Map EUROPE EAST i WEST Next 2020-1


Olivertwist

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Witam wszystkich właśnie sciagnelem mapy Road Map Europe West 2020-1 po wypakowaniu 20-tu partycji podzielił mi na 5 folderów i 3 pliki NFM, PKG, SIG, jak całość skopiowałem na pena 32gb to w aucie nie chce ruszyć, podpowie ktoś co robię źle.

Pozdrawiam

 

Ma być pięć folderów i trzy pliki czyli ok. port USB w podłokietniku? Nawi masz NBT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się wszystko ładnie rozpakowało, potem na usb i do auta. Włożyłem usb , wykryło nowe mapy i uruchomiłem aktualizację. Po pewnym czasie poprosiło o klucz. Wpisałem jakiś stary, dołączony do książki i poszło do końca. Nawigacja się ururuchomiła, nowa wersja jest , wpisałem parę adresów, jest ok, działa.

Ale..., na drugi dzień poprosiło kolejny raz o klucz i ten , którego użyłem już nie zadziałał.

Liczyłem się z zakupem nowego klucza, ale ,piszę o tym bo myślałem, że jeżeli zadziała na początku procesu i zakończy się sukcesem to już będzie ok. Tak to działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,


1 raz taki problem... zawsze kupuje mapy na connectedDrive sklep... 1 raz taka sytuacja... sciagnalem sobie WEST 2020-1,

wszystko super... pendrive ten co zawsze 32 GB FAT32... nagralo...

ale w aucie zawsze sobie w tle wgrywał... a teraz cos nie tak... jest napis Aktualizacja nawigacji i pokazane to pokrętło okrągłe z wyborem alfabetycznym... dam wsteczny (kamera) i błąd: "aktualizacja danych nawigacji zostałą przerwana"

To samo jak radio czy cokolwiem nacisne...

o co tu chodzi ?? tak nie było...


i nie moge wgrac mapy... pomóżcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dawno mnie tu nie było i mam pytanie czy macie może BMW Road Map EUROPE EAST i WEST Next 2020-1 WESTA ale nie na torent tylko np z linka z NASa lub innego medium. Jeszcze jedno pytanko bo mam niby 2020 nav na pen ale nie wiem czemu nie widzi go z jednym katalogiem i jednym plikiem - katalog pkgdb i plik config.nfm - pomocy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie, dawno mnie nie było i wyszedłem z wprawy. Proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniej mapy do ściągnięcia, mam:

version: ECE BMW 1.2.4 Road Map Europe PREMIUM 2008-2

i chciałbym wgrać którąś 2020-01 i jeszcze jedno - czy ktośmoże mi pomóc wygenerować kod FSC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Potrzebujesz mapy PREMIUM 2020-1, obojętnie czy EAST czy WEST. Zależy ktöre kraje chcesz mieć. Problem jest w tym, że nigdy nie aktualizowałeś mapy, więc pewnie bez aktualizacji softu navi CIC nie będziesz mógł zrobić tego przez USB w schowku.

Masz dwie opcje. Pierwsza to ściągnąć wersje PREMIUM na 3xDVD i nagrać to na płyty i aktualizować

Druga opcja to pojechać gdzieś na aktualizacje do kogoś kto ma ICOM i wtedy ściągnąć wersje PREMIUM 1xUSB.

Aktualizacja przez schowek.

Wygenerowanie kodu zrobisz sam. Generator jest u mnie na chomiku Jack1979.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś miał podobny problem. Chciałem zaktualizować mapę. Wkładam pandriva donportu w podłokietniku wykrywa, następnie pyta czy zaktualizować i pojawia się informacja żebym wsadził pendriva do portu 1. Ale ja takiego portu nie posiadam bo mam wersje liftowa. I w schowku nic tam nie ma... jakieś sugestie co do tego problemu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Aktualizowalem mapy w X3 2013 do 2019-1 z pena. Aktualizacja zakupiona wraz z kodem "wiecznym"

FSC od oemcarmultimedia. Chciałbym wgrać 2020-1, lecz po włożeniu pena w podłokietnik nic się nie dzieje. Wersja Road Map Europe Next Quest West 2020-1. Obecnie jest Road Map Europe Next 2019-1. Coś się nie zgadza? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.