Skocz do zawartości

2.2 170 koni 2001rok Problem z kierunkami..


PtRyK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cała społeczność forum,jestem nowym posiadaczem BMW zakupionej dosłownie wczoraj,staram sie likwidowac drobne usterki.Moja Beatka wyspoazona jest w oryginalny hak.Problem z kierunkami polega na tym że jeden z nich ciągle miga za szybko (masy w lampach porobilem osobno bo były słabe).Problem jest z wtyczka haka i to ona sprawia problemy.Teraz miga prawy kierunek za szybko,po wlozeniu probówki w odpowiedni styk w gniezdzie ten sam kierunek uspokoi sie i będzie działal poprawnie za to drugi czyli lewy miga szybciej i tak mogę sobie cały czas przestawiac.Nie mam pojęcia o co chodzi..Dodam,iż poprzedni właściel twierdził,że kierunki zeswirowaly od momentu podczepienia przyczepki.Jest jakiś moduł,który mógł odczytać błąd z przyczepki i cały czas widzi awarie? Jeśli tak to da sie go jakoś zresetowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tylko nie wiem czy to można nazwać rozwiązaniem aczkolwiek mi pomogło.Podczepienie przyczepy z niesprawnym kierunkiem spowodowało błąd w module haka o spalonej żarowce.Błąd został samochód świrował,a żarówki sprawne.Odczepilem kostke od modułu,zostawiłem na noc złożyłem nastepnego dnia kierunki działały tyle w temacie. Nie wiem czy można to nazwać resetem modułu ale tak to wyglada.Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.