Skocz do zawartości

BMW F31 325D 218KM/480Nm SportLine Individual Lublin


Piotrek_A

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarnij sobie tą firmę => https://instagram.com/bmw_lighting_factory?igshid=17pnl189qr7u9 Już mi chodzi po łbie, żeby wpakować laser zamiast ledów. Mam drugi samochód z LEDami i nie ma co ukrywać, ledy w BMW to jednak porażka. Może wyglądają fajnie ale spodziewałem się znacznie więcej.


Dzisiaj wpadło czyszczenie skórki :lol:

be988f0b80105.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz Piotrek jak wyglądał temat z kamerą bo jestem bardzo ciekaw. Rozumiem że ktoś montował ją ? Jak to było ? Zostawiłeś mu graty a on się tym zajął ? Jaka wiązkę użyłeś w zestawie ;) i czy będzie tajemnica jak zdradzisz ile kosztował taki montaż kamery ?

Ps. Odezwij się też ze starą wiązka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Starą niestety ciut mocno potraktowałem mocnym środkiem, więc na salony wjeżdża nowiutka sztuka :mrgreen:


fe5d2b35908ff.jpg

7ef51ac9667d0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Problem parującego reflektora rozwiązany. Skończyło się na zakupie 2 nowych reflektorów, stety-niestety nie czarnych a zwykłych, ale mi się podoba nawet bardziej, bo i tak nie mam czarnego grilla :D


Wymieniony kompletny rozrząd (OEM BWM), wymieniony olej w skrzyni, zrobiona odma, zrobiony przegląd, oleje, filtry - można lecieć do Chorwacji :mrgreen:


Przy okazji wrzucam fotki znaczka "Hella" na szkłach, o który chodziło mi w temacie Lestera :wink:


Następne mody jakie wpadną to:

- deska w skórze + head up + id6

- felgi 19" + hamulce z M3/4


Kilka fotek:

71a10be7b4791.jpg

23241b85fc133.jpg

77814ad8f3ee2.jpg

24c485c57381c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.