Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/bmw-e92-coup-m-pakiet-CID5-IDAROXy.html

VIN WBAWD11060PW12422

Co o nim sądzicie? Oplaca sie kupic diesla? Chciałem jakieś ładne 325i niestety nic nie ma w moich okolicach od dluzszego czasu , jedzie glownie w miescie po 40km dziennie, a z tego co wyczytalem jest bardzo male spalanie i po chipie beda podobne osiagi o ile nie bede musial wlozyc kilka tys na rozrzad na starcie.

34tys to normalna cena jak na 320d? Na co zwrócić uwagę podczas ogladania?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem auto, jezdzone glownie po miescie, rozrzad wymieniany podobno w akcji serwisowej. Podczas jazdy troche zamulony( podobno za tydzien dpf ma byc czyszczony i to przez to), zderzak tylni uszkodzony od parkowania. Kiera troche powycierana, prawy reflektor wymieniany na nowy reszta ok. Wyglad zewnetrzny i wewnetrzny bardzo mi odpowiada jedynie podczas odpalania i jazdy dzwiek diesla nie wzbudzil we mnie ogromnych emocji :D.Mam budzet ok 35k na ten moment moglbym ja brac za okolo 33. Srednie spalanie na kompie pokazywalo 8.7.


A i najwazniejsze Ekranik od navi raadio itd dziala ale "nawigacja nie jest wgrana ale mam plytke zeby ja wgrac"


Co sadzicie? warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Za dużo nie widać na tych zdjęciach, bezwypadkowy jest? Sprawdzałeś go komputerem? Do miasta to prosi się automat, z tym silnikiem bardzo dobrze sobie radzi.


VIN: WBAWD11060PW12422

Type code: WD11

Model: 320D OL (EUR)

E-F-R series: E92

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: N47

Displacement: 2.00

Power: 130 (177 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 300 - ALPINWEISS 3

Upholstery code: ANAT - STOFF BLUE SHADO

Prod.date: 2008-06-27

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S1CB ACEA / CO2 scope

S1CC Auto start/stop function

S1CD Brake Energy Regeneration

S2MF BMW alloy wheel, M spider spoke 193

S4AE Armrest front, retractable

S4MG Int. mouldings aluminium glacier-silver

S6AA BMW TeleServices

S6AB Control, Teleservices

S6FL USB/audio interface

S7SN Navi Business/mobile-ph.prep. Bluetooth

S8SC Telematics access request,country-spec.

S8SP Control unit COP

S249 Multifunction f steering wheel

S320 Deleted, model lettering

P337 M Sports package

S428 Warning triangle and first aid kit

S481 Sports seat

S493 Storage compartment package

S502 Headlight cleaning system

S520 Fog lights

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S606 Navigation system Business

S612 BMW Assist

S616 BMW Online

S633 Preparation, mobile phone, Business

S676 HiFi speaker system

S704 M Sports suspension

S710 M leather steering wheel

S715 M Aerodynamics package

S760 High gloss shadow line

S775 Headlining anthracite

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena nie jest wygorowana jak za e92 w mpakiecie w pożądanym kolorze...jednak zalecam wzmożoną ostrożność - niedawno sam stałem się właścicielem e92 i to, co oferują na naszym rynku pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli jesteś poważnie zainteresowany zalecam dogłębne sprawdzenie historii w celu potwierdzenia przebiegu i oględziny z jakimś "specjalistą" i koniecznie podepnij się pod kompa. Jeżeli nie ma żadnych papierów na rozrząd to jest do wymiany na JUŻ.
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź! Znasz może jakiegoś takiego specjalistę w Szczecinie czy po prostu każdy serwis zajmujacy sie BMW moze to zrobic dokladnie, przebieg mam sprawdzac w ASO czy wystaraczy przejrzec cala ksiazeczke serwisowa jesli rozrzad byl podobno wymieniany w akcji serwisowej to chyba musi to byc w ksiazeczce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek sugeruję wykupić raport od bimmercheck - będziesz miał jakiś zarys historii samochodu (przebieg i wpisy w bazie). Na tej podstawie zadecydujesz o ewentualnych, dalszych oględzinach. W Szczecinie masz kilka niezależnych warsztatów zajmujących się BMW - osobiście korzystam/korzystałem z RD Auto (Mierzyn) lub BMW NASO Baumgart (ul.huzarów)
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem eske w dieslu jezdziła głównie po 2km na dzień i przez 5 lat nigdy dpf sie nie zapalił,na chwile obecną poszła do żyda bo miałem dzwona,jezdziłem przez chwile f31 w 2.0dieslu 150kM,świetny silnik ,niskie spalanie,ale niestety wygoda za kierownicą poraża,mam focusa z 14roku i jest o wiele wygodniejszy,myślałem o zakupie 4 ,ale po f31 odpuszczam,tyłek mi sie już zrobił za wygodny,na pewno tak jak ty będę szukał diesla,powodzenia diesle górą :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to zrobię tak piszesz kupię pakiet standard na bimmercheck za 129zl jesli wszystko sie bedzie zgadzalo podjade z nim do mechanika od BMW zeby wszystko dokladnie sprawdzil. Dzięki!


Do tej pory jezdzilem tylko benzynka ale mam nadzieje ze nie bedzie to zly wybor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ta nawigacja nie działa bez DVD. Trzeba włożyć DVD z mapami żeby ruszyła. Co ciekawe następnie po wpisaniu trasy DVD można wyjąć może o to chodzi.


Tak czy siak warto sprawdzić bo w przedliftowych CCC lubiły padać czytniki.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odswiezam temat, wlasciciel byl u mechanika i tak:


"Do wymiany tuleje na wahaczach koszt max 1500zl oraz podgrzewacz paliwa koszt czesci 1200zl( przez to zapala sie dpf po wymianie auto bedzie bardziej dynamiczne ale nie jest to sprawa pilna na juz)"


Co o tym sadzicie? Koszt tych rzeczy wydaje mi sie troche duzy, tuleje na allegro po 100zl a podgrzewacz ok 200 czy cos zle sprawdzilem? Jutro rano jade po auto i przed zakupem jeszcze do mechnika pod kompa. Raport z bimmercheck sie zgadza przebieg i rozrzad wymieniony tak jak wlasciciel mowil.


16.11.15 - 190 790 km - wymiana układu rozrządu kpl, diagnostyka komputerowa pojazdu, elementy technologiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze coś wyjdzie do roboty w używanym samochodzie - jeżeli rozrząd zrobiony i przebieg prawdziwy, to cena jest dobra wg mnie. Sprawdz na miejscu hamulce, koło pasowe, obadaj dwumasę i wszystko co się da, to może jeszcze coś urwiesz z ceny ;) tak czy siak zalecam mieć pare tys. na pierwszy serwis i naprawy
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione, dziękuje wszystkim za pomoc! :D :mrgreen:

 

Gratulacje :)


napisz coś więcej - jak stan mchaniczny, blacharski..?

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.