Skocz do zawartości

[e60] pompa ABS/DSC dynamic drive


perzyk44

Rekomendowane odpowiedzi

witam


Panowie szukam pomocy odnośnie Dynamic Drive , mianowicie : czy dynamic drive wychodził jako osobne wyposażenie czy zawsze razem z Active sterringiem ?


Widziałem że są auta z samym Active steering bez DD , natomiast nie mogłem się spotkać z wyposażeniem odwrotnym. Do czego zmierzam , chcę wywalić ten wynalazek jakim jest As bo mam już go dość , i zostawić sam Dynamic Drive tylko. Mój mechanik (Pan K. Majewski z Brzegu ) mówi że wystarczy zmienić samą maglownice na zwykła lub z servotronik , i zmienić pompę ABS na taką która była w aucie z DD bez AS i wszystko będzie działać. Już robił takie zamiany i jego klienci mieli już święty spokój z ciągłymi problemami AS. Ktoś wie jak wygląda taka pompa , albo jakie ma numery części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam servotronic i dd. Nie lepiej zregenerować swoją maglownicę? Na grupie FB ktoś sprzedawał nowe listwy do as. Co Ci się dzieje z układem? Wywalić wszystko można i zastąpić choćby sznurkami ale jakbym miał AS to bym wolał naprawić (wiem, koszta są większe niż przy servo)
Im wolniej jadę, tym dłużej mnie widać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam servotronic i dd. Nie lepiej zregenerować swoją maglownicę? Na grupie FB ktoś sprzedawał nowe listwy do as. Co Ci się dzieje z układem? Wywalić wszystko można i zastąpić choćby sznurkami ale jakbym miał AS to bym wolał naprawić (wiem, koszta są większe niż przy servo)

 

Nie chce mi się szczerze opisywać na czym polega problem , bo jest już to któryś z kolei problem i za każdym razem inny. Straciłem już do tego ustrojstwa nerwy i chcę się go pozbyć dla świętego spokoju. Jak byś miał AS i problemy z tym związane też byś chciał może pozbyć się tego i założyć zwykły servotronic. Z reszta ja nie jestem pierwszy , który ma z tym problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem tego układu jest cena naprawy. Każdy, kto chce zaoszczędzić trochę grosza pakuje servotronic :)

 

no może masz rację , ale skoro już samo ASO rozłożyła ręce i nie było mi w stanie pomóc ,to postanowiłem założyć zwykły servotronic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.