Skocz do zawartości

[E46 M47N 320d] Kolanko przeplywki


HawkGDA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem pewny ze za moimi problemami stoi nieszczelnosc powietrza. Kolanko od przeplywki w moim silniku (link) https://allegro.pl/oferta/bmw-rura-przeplywomierza-dolot-320d-150km-7790552-6042771139

posiada po srodku rurke. Wymieniajac przeplywke poprostu zsowalem ta rurkę a pozniej naciagalem. Czy to miejsce powinno byc szczelne i powinny byc tam opaski zaciskowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli chodzi o ta gumowa rurkę to tylko ja ściągasz bez żadnych opasek uciskowych. Natomiast w samej rurze od przepływki jest uszczelka

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ta gumowa rurkę to tylko ja ściągasz bez żadnych opasek uciskowych. Natomiast w samej rurze od przepływki jest uszczelka

 

Rozumiem... Myslalem ze poprzednik uznal opaski za zbedny balast :D Dziwne patenty ma BMW. wg mnie kazda pierdola powinna byc maksymalnie szczelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie nie ma opasek tam jak guma nowa ciasna :roll: ja miałem opaski bo bez opasek po dłuższej jezdzie olej wychodził z króćca na który jest nałożona guma.Kupiłem nową gumę hortum czy jakoś tak,polecany zamiennik.Hortum 28zł oe 70 bodajze i bez opasek jest git bo guma ciasna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie nie ma opasek tam jak guma nowa ciasna :roll: ja miałem opaski bo bez opasek po dłuższej jezdzie olej wychodził z króćca na który jest nałożona guma.Kupiłem nową gumę hortum czy jakoś tak,polecany zamiennik.Hortum 28zł oe 70 bodajze i bez opasek jest git bo guma ciasna

 

Ok to tez kupie ta rurke pewnie ori bo z zamiennika wezy intercoolera nie jestem za bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.